Skocz do zawartości


Zdjęcie

problemy z koncentracją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 09 04 2006 - 20:45

podobno magnez jest dobry na pamięć, koncentracje ...

Piwo zawiera około 40 związków mineralnych które dostarczają nam energii. Także zawartość witamin w piwie jest całkiem spora. 1 litr tego napoju dostarcza około 200 mg różnych witamin takich jak B6 ( 35% dziennego zapotrzebowania), B2 (20%) , Niacyna (65 %) a także witaminy A,D,E i H. Podobnie ma się rzecz z zawartością związków mineralnych w piwie. 1 litr piwa w dużym stopniu pokrywa zapotrzebowanie na: Magnez ( 50%), Fosfor (40%), i Potas (20%).

Wniosek
4 bro na dzień wystarczą :mrgreen:

  • 0

#2 Czasami jestem

Czasami jestem

    Obserwator

  • 6 postów

Napisano 09 04 2006 - 21:06

hehe //-bdul - ucieszyles mnie ta inofrmacja...
takie praktyki lecznicze wprowadze chyba w zycie ;>
tylko skad wiasc kase? 4piwa=10zl dziennie co daje ok 300zl na miesiac i 3600 na rok. Troche kosztowna kuracja xD

  • 0

#3 kancer1

kancer1

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 04 2006 - 21:07

po 4 piwach to mi zanika całkowicie koncetracja orientacja .. mam zachwiania równowagi :mrgreen: a juz nie wspomne o pamieci :| :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

4 piwa = 10 zł ? :shock: gdzie Ty kupujesz takie tanie i do tego dobre piwa ? :|
  • 0

#4

Napisano 09 04 2006 - 21:07

w zasadzie mi sie podoba ale cos w tym jest nie tak bo kurde po 4 browarku to juz sie nei zkacetruje chyba ze natym zeby strzelic nastepne ;>xD:D:D:xD:D:D


na discovery jest taki program bramaniak czy jakos tak i byl test wlasnie na temat browarkow gosc mial zrobic 3 zadania : zut lotkami , wbic wszystkie bile w bilardzie i pilka nozna (omijanie pacholkow i wbic gola) .czasow dokladni enie pamietam ale powiedzmy ze bez piwa wykonanie wszystkich zadan zajelo mu jakies 10 minut, po 2 browarach zadanie wykonal w 10 minut gdzie w lotki poszlo mu lepiej(poprawila mu sie celnosc )a po 4 bronkach totalna klapa lotkami wogule nie trafil w tarcze, w bilardzi mial ogromne problemy a w pilke to wogule juz nie powiem.wnioski wyciagnijcie sami.

w tym jest maly chaczyk bo to program angielski ciekawe co by bylo jak by wzieli goscia z polski xD:D:D:D:D:D:D
  • 0

#5 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 09 04 2006 - 21:15

ciekawe co by bylo jak by wzieli goscia z polski

Tyskie ?? Z Polaska ?? ??

po 4 bronkach totalna klapa lotkami wogule nie trafil w tarcze

u nas to jest tak po 4 bronkach Lech
:mrgreen:
  • 0

#6 Zorba_1

Zorba_1

    Początkujący

  • 19 postów

Napisano 09 04 2006 - 22:11

xD+-->
QUOTE(kicia xD)
4 piwa = 10 zł ? :shock: gdzie Ty kupujesz takie tanie i do tego dobre piwa ? :|[/quote]

np. Debowe butelka/puszka za nie cale 2,50 w marketach xD

piwo bylo, jest, bedzie zawsze pomocne dla organizmu ;>
  • 0

#7 zedulec

zedulec

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 10 04 2006 - 00:39

Ja tam po 4 mam ochote na nastepne ;> a kappa jest bo wlasnie z koncertu wrocilem i malo xD ale co do bro to nei wiem czy wiecie ale 1 bro ma tyle kaloriii co 1 kotlet schabowy
  • 0

#8 jbal

jbal

    Początkujący

  • 64 postów

Napisano 10 04 2006 - 00:53

Czy od piwa się tyje?
Zawarte w chmielu substancje wpływają na pobudzenie apetytu. Właśnie dlatego istnieje powszechne przekonanie o bardzo wysokiej kaloryczności piwa. Przyczynił się też do tego wizerunek "prawdziwego" piwosza z tzw. piwnym brzuszkiem. Jednak gdybyśmy przeanalizowali jego dietę znaleźlibyśmy w niej wiele rzeczy przy których piwo okazałoby się niewinnym dodatkiem. Piwo samo w sobie nie wpływa na wagę ciała. Wartość kaloryczna jasnego piwa dolnej fermentacji (np. Lech Pils) wynosi około 430 kcal/litr i jest znacznie niższa od wartości kalorycznej mleka, soków owocowych czy napojów słodzonych.

czyli piwo/kotlet ma 215kcal??

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych