Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z wyborem internetu mobilnego.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Slodziak74

Slodziak74

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 05 01 2013 - 20:19

Witam za parę dni kończy mi się umowa z internetem i otóż nie wiem jaką technologie wybrać tym razem aby móc łaczyć sie z internetem. Aktualnie mam mobilny internet podłączany przez USB do komputera HSDPA/UMTS. Wszedłem na strone CP i znalazlem interesujący mnie zestaw:


Dołączona grafikaPakiet PolsatNet 12 GB


Dołączona grafikaPakiet PolsatNet 200 MB


Dołączona grafikaZTE MF821

Dołączona grafikaRouter Edimax LT-6408n

I nie wiem dokładnie na czym to polega. Modedm ZTE jest to ten podłączany do komputera poprzez USB a router to wiadomo. No i tu pojawia sie problem gdyż mam do miasta jakieś 100m lecz oczywiście jak to w Polsce bywa ,stałego łącza w domu nie mam tzn kable są ale nie mam pociągnietego kabla do domu.I moje pytanie brzmi czy router może działać bez tego kabla ethernet czyli RJ-45? Czy jest mozliwosc podlaczenie tego modemu ZTE do routera aby ten wysyłał dane do laptopa?ponieważ mam w domu 2 laptopy i byłoby udogodnieniem korzystania z internetu w tym samym czasie. Bardzo prosze o odpowiedź i dziękuje z gory ; )

  • 0

#2 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 21 01 2013 - 19:50

Może oferta w play za 59,90 brutto Cię zainteresuje? Masz 15GB transferu i dobry zasięg w miastach.
Do tego za 1zł modem pod USB oczywiście. Ochronę internetu można sobie na rządanie wyłączyć żeby
nie naliczało bez sensu +9pln

Dołączona grafika

Użytkownik Celdur edytował ten post 21 01 2013 - 19:51

  • 0

#3 -AssassiN-

-AssassiN-

    Profesjonalista

  • 1 322 postów

Napisano 21 01 2013 - 20:18

Ale z tego co słyszałem Play nie ma tak dobrego zasięgu jak Plus czy Orange. Ale za to oferuje najciekawsze pakiety. Ciekawe jaką ofertę ma Cyfrowy Polsat

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych