Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z otwarzaniem filmow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tigmen

tigmen

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 14 05 2007 - 18:34

mam nagrywarke nec dvd czesto nagrywam filmy divx na plyty dvd programen nero , problem mam taki ze nagrywam filmyna plyte a potem napend ich nie widzi ,sprawdzalem na zwyklym otwarzaczu i chodza normalnie .co jest grane .prosze pomozcie

  • 0

#2 meesha

meesha

    Zaawansowany użytkownik

  • 527 postów

Napisano 15 05 2007 - 11:41

trzeba kupować lepsze płyty

  • 0

#3 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 15 05 2007 - 21:14

Coś tu nie gra! Mam chyba "Deja viu"! Jestem pewien w 100% (Dołączona grafika), że wczoraj odpowiadałem na to pytanie - coś w tym stylu(!):

Nie bardzo rozumiem, co się Tobie dzieje: nagrywasz płytę z filmami w formacie DivX a potem w tej samej nagrywarce nie odczytuje uprzednio nagranej płytki? Sprawdzałeś w "zwykłym" odtwarzaczu? - tzn. jakim? Dla mnie "zwykły" odtwarzacz to taki od kina domowego. Jaka to nagrywarka (stacjonarna, czy w komputerze - bo, że NEC to wiem)?

Dodam:
- płytka nagrana w niektórych dystrybucjach LINUX-a jest odczytywana w stacjonarnym odtwarzaczu DVD/DivX ale nie odczyta jej się pod Windowsem (XP) (ja tak mam!),
- płytkę nagraną w niektórych stacjonarnych nagrywarkach (niektóre mają właśnie oprogramowanie oparte na Linuxie!) nie można odczytać w kompie.

Jeżeli u Ciebie zachodzi któryś z powyższych problemów to... nic nie poradzisz! Tzn poradzisz - spróbuj odczytać płytkę pod Linuxem i nagrać film na np. PENDRIVA.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych