Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z komputerem


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Meurtrier

Meurtrier

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 09 2008 - 16:32

Witam. Na samym poczatku musze powiedziec ze uzylem opci "szukaj" oraz przelecialem wiele tematow ale z tym problemem sie jeszcze nie spotkalem. Mianowicie, siedze sobie i gram legalnie w counter strika rozmawiam przez ventrilo gadu chodzi slonce za oknem swieci...az tu nagle "connection problem" mysle sobie pewnie moj modem z routerem sie restartuja. No to dalem im chwilke. W dalszym ciagu nie mialem spowrotem internetu zrestartowalem manualnie az w koncu internet pojwil sie u mnie i w calym moim domu. Nawet teraz jest na laptopie siostry. u mnie skoro pisze tego posta tez jest ale co interesujace...tylko w oknie kiedy otwieram "internet explorer 64bit". a za pomoca skrotu w szybkim odpalaniu nie dziala. Nie dziala tez gadu gadu, internet explorer (ten co zawsze), i pare innych programow. A kiedy je zamykam to zawsze pojawia sie komunikat "program xyz przestal dzialac poprawnie...". Kiedy zamykam to okno z ktorego teraz pisze to wszystk ojest w porzadku. W wierszu polecenia kiedy wpisuje "ping www.wp.pl" utraconych danych jest 0. Naprawde nie wiem o co w tym wszystkim chodzi. Mam nowy komputer i poszedlem z biegiem czasu i kupilem ta Viste. To juz 2 blad z kolei. Poprzedni blad spowodowal powrot do ustawien systemu kiedy odebralem komputer. Teraz naprawde nie chcialbym tego robic. Prosze o pomoc!

  • 0

#2 Gość_Wojtex16_*

Gość_Wojtex16_*

Napisano 14 09 2008 - 12:53

Może masz jakiegoś wirusa? Sprawdzałeś czy nie masz wirusów?

PS? Robiłeś formata? Chodzi o to czy po formacie problem nadal występuje?

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: ventrilo



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych