Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z instalacją


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 12:58

hey mam problem.gdy instaluje jakiś program czy np.grę jakąs wsyztko sie zainstaluje ale poźnij wyskauje mi np."uruchom i prowadzi to do kolejnego instalowania i poźnij od początku to samo.czemu tak jest ?????? :) albo jeszcze zainstaluje wyskakuje mi nadal te uruchom czy coś,a jak wejde w start i tam znajde ten program czy grę to sie załączy ale nie chodzi poprawnie.moze ktos wie co mam robić.bardzo prosze o pomoc.dziękuję z góry :)

  • 0

#2 skowrona

skowrona

    Początkujący

  • 14 postów

Napisano 08 08 2008 - 13:50

może zdradzisz jaka to gra ?

  • 0

#3 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 14:06

np.Worms próbowłąm ściagnąć
  • 0

#4 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 14:20

Ze wszystkim tak jest co instalujesz? Worms ale jakie??? Dokladna nazwe prosze :banana:
  • 0

#5 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 17:26

worms Armageddon:)

tak ostatnio do usb musiałam sciagnąć sterownik i jest podobnie ze pierw instaluje a poźnij nadal wyskakuje uruchom i tam next i isnataluje od początku:(
  • 0

#6 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 18:31

Jeżeli dobrze rozumiem to ty ciągle klikasz instalke :banana: a nie ikonke ktora uruchamia dajmy na to gre czy program. Jeśli ściągnełaś plik i go zapisałaś np. na pulpit to ściągnełaś instalke która instaluje na dysku twardym dany program a nie go uruchamia. Tak więc podam ci szczegółową instrukcję zainstalowania i otwarcia danego pliku:
1. ściągasz plik (program itp.) na dysk (to już chyba umiesz), domyślnie ściągną ci się on na pulpit;
2. ok jest już na pulpicie...plik o nazwie przykładowo dx9cSetup.exe klikasz na niego dwa razy dajesz next czy coś tam..... itp. aż do zakończenia instalacji;
3. UWAGA teraz już ten plik możesz spokojnie usunąć;
4. wchodzisz: start/programy/....(nazwa)/klikasz ppm na ikonkę gry lub programu/ukazanej listy wybierasz: "wyślij do"/"pulpit(utwórz skrót)". Wychodzisz z powrotem do pulpitu i klikasz nowo utworzony skrót i gra powinna hulać :P

PS. Ściąganie gier i innych płatnych programów jest PIRACTWEM! Zdaje się że nie czytałaś regulaminu, radzę przeczytać a głównie to:
Art. 4. Rzeczy surowo wzbronione. Użytkownik nie ma prawa do:
§ 2. Prośby o pomoc w tzw. piractwie komputerowym.

  • 0

#7 czarnaNiuniaa

czarnaNiuniaa

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 08 08 2008 - 21:14

dziękuje ślicznie działa :P)) a z tym piractwem cichooooooooo :banana: dzięki :P
  • 0

#8 jajobajo

jajobajo

    Początkujący

  • 23 postów

Napisano 08 08 2008 - 23:45

Jeśli pomogłem prosz o ocenke :banana:

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych