Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z bitcomet 3kb/s sciaga:(


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 robal223

robal223

    Nowy

  • 1 postów

Napisano 13 03 2008 - 12:42

sciagam tego samego torenta co moj kumpel.oboje mamy lacze 1mega. ja mam neo kumpel chyba tez. i teraz jest taki problem ze neiwiem czemu bitcomet sciaga mi okolo14kb/s teraz zaczal sciagac niecale 3kb/s i tak trzyma. mam bitcometa 0.7 kumpel tez i mu idzie caly czas miedzy 60-70kbs. probowalem juz paru ustawien z innych forum.sprawdzalem te porty nasłuchu u mnie jest ok. dodatkowo powiem ze niemam zadnej dodatkowej zapory procz tej ktora jest w windowsie xp pro(sp2). moje antywirusy itd to darmowe: avg, spy-bot, ad-aware. moze mi ktos pomoc albo wytlumaczyc dlaczego tak wolno sciaga? napoczatlu myslalem ze to przez ilosc seedow no ale ich wcale malo niebylo. no a jak uslsyzalem ze kumpel sciaga to samo bo sam mu wskazalem tego torenta i mu leci 70kb/s to masakra. jestem zielony w tym temacie i jesli chodzi o sieci p2p itd to jestem zero. z gory dzieki za pomoc jesli by taka nadeszła.

ps. aresem tez sciagam tego torenta i tam dochodzi do 20kb/s tylko czasem bardzo zadko jest nieco lepiej a przez wiekszosc czasu utrzymuje sie sciaganie na okolo 20kb/s......predzej jak sciagalem jakis inny torent szlo szybciej. i bym sie niedziwil tylko gryzie mnie czemu moj znajomy sciagajac bitcometem ma te 70kb/s

  • 0

#2 Niechybny

Niechybny

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 16 03 2008 - 14:26

Twój administrator mógł ustawić ograniczenia na porty uzywanie przez programy p2p.

  • 0

#3 krzyhoo

krzyhoo

    Admin

  • 1 039 postów

Napisano 16 03 2008 - 17:17

z jaką prędkością wysyłasz?

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych