Skocz do zawartości


problem z Windows XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_życzliwy_*

Gość_życzliwy_*

Napisano 11 04 2005 - 11:03

Jak sądzicie, co może być przyczyną wyłączania się kompa, w taki sposób, że nagle nastąpił jakby "restart". Dzieje się to na Win XP, płyta MSI z chipsetem NForce, ram 512, atlon 1800 MHz, GeForce4 64 Mb, dysk 40 Gb Baracuda IV, DVD, DVD-RW LG, karta TV Prolink, Komputer wyłącza się bez ostrzeżenia, przy najprostszych czynnościach. Czekam na trafne odpowiedzi, bo przyczyn może być wiele, choć wiem, że nie napisałem wszystkich szczegółów. Podpowiem tylko, że zasilacz jest sprawny.

  • 0

#2 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 12 04 2005 - 21:54

Po jakiej czynności komputer się restartował lub po instalacji jakiegoś programu? Spróbuj przeskanować komputer przed wirusami, jeżeli nie pomogło usunięcie programu, po którym restartuje się Windows, to jedyna szansa, to instalacja Windows na nowo.

Spróbuj sprawdzić jaki jest numer na ekranie STOP będzie on w stylu 0x0....


#3 SkooRo

SkooRo

    Początkujący

  • 22 postów

Napisano 01 09 2005 - 21:27

@zyczliwy:
1.Moze dostałes tego nowego robala ZOTOB`a.
2.Nie instaluj zadnych progsów tweakujących.
3.Może po wejściu na jkąs witryne załapałeć BOOTKITA
4.A zainstakluj SP2 dla WINDOWS XP.
5.No to może awaria sprzetu: nie docisniete końcówki USB,a co najgorsza(miałem cos takiego)zdarte juz końcówki oprzy złacza ATX i MOLEX płyty głownej,to wtedy idzie do wymiany cały podzespół(lub naprawa kabelków)
  • 0

#4 Saletra

Saletra

    Zaawansowany użytkownik

  • 937 postów

Napisano 02 09 2005 - 15:57

Chyba Zotop nie bo post był napisany 11 kwietnia:D

#5 luk20

luk20

    Początkujący

  • 57 postów

Napisano 06 05 2006 - 13:45

Moze masz zwarcie :]... chociaz napewno po uplywie czasu juz to zkliwidowales :]- poprostu nabijam posty <lol > devilSmile :]

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych