Skocz do zawartości


Zdjęcie

problem z DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 serek93

serek93

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 05 2011 - 13:36

mam taki problem i nie wiem co jest bo nagrałem sobie płytkę DVD z muzyką ( przed formatem żeby nie usuwać ) wszystko ładnie pięknie chodzi nowy system gra i śpiewa płytka ładnie chodzi po jakiś 3 może 4 odpaleniach płyty, napęd przestał tę płytę odczytywać ( widzieć ) i nie wiem co jest grane jest jakiś sposób żeby tą płytę uruchomić bo nie mogę przeżyć że tyle muzyki mi przepadnie ;)

  • 0

#2 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 10 05 2011 - 14:38

Sprawdź, czy nie jest porysowana, spróbuj uruchomić na innym napędzie.

  • 0

#3 serek93

serek93

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 10 05 2011 - 19:48

nie jest porysowana ;) ok spróbuje ;p


na innym napędzie też nie startuje

Użytkownik Wujek Celdur edytował ten post 10 05 2011 - 20:08
niepotrzebny cytat.

  • 0

#4 Gość_cabana_*

Gość_cabana_*

Napisano 10 05 2011 - 20:00

Prawdopodobnie źle wypaliłeś ją, pod jakim systemem i programem to robiłeś?
  • 0

#5 DeckTone

DeckTone

    Początkujący

  • 100 postów

Napisano 10 05 2011 - 20:04

Nie mógł źle wypalić, ponieważ na początku chodziła ;) Kolego niestety mogłeś przez przypadek nadpisać stare dane i z tym nic więcej się nie da zrobić... Jaki typ napędu masz? Czy system widzi płytę czystą, czy w ogóle nie widzi? Czy twój komputer widzi inne płyty? Wypal sobie jeszcze 1 z przykładową piosenką i sprawdź, czy zadziała...
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 11 05 2011 - 11:38

A jakiej to firmy płyta DVD, bo jak kupiłeś jakieś badziewskiej firmy to miało prawo zniknąć wszystko z płyty. I jakim systemem to nagrywałeś czy poprzez system Windowsa InCD, czy poprzez np. Nero?.
Opisz jak zapisywałeś pliki z muzyką.
  • 0

#7 serek93

serek93

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 11 05 2011 - 15:11

Nie mógł źle wypalić, ponieważ na początku chodziła ;) Kolego niestety mogłeś przez przypadek nadpisać stare dane i z tym nic więcej się nie da zrobić... Jaki typ napędu masz? Czy system widzi płytę czystą, czy w ogóle nie widzi? Czy twój komputer widzi inne płyty? Wypal sobie jeszcze 1 z przykładową piosenką i sprawdź, czy zadziała...


jaki typ to nawet nie wiem tylko wiem ze firma LG ;p podał bym Ci ale nie wiem gdzie pisze;p <zawstydzony>
tak widzi czystą płyte bez problemu inne też ładnie odpala tylko ta jedna. mam wypalone chyba 11 płyt tej samej firmy DVD oczywiscie firma " BLUPOP " i tamte działają bez zarzutu ;p

A jakiej to firmy płyta DVD, bo jak kupiłeś jakieś badziewskiej firmy to miało prawo zniknąć wszystko z płyty. I jakim systemem to nagrywałeś czy poprzez system Windowsa InCD, czy poprzez np. Nero?.
Opisz jak zapisywałeś pliki z muzyką.


" BLUPOP " a nagrywałem nero 8 jak to standardowo jak zawsze ( audio - utwórz mp3 DVD - add - wybrałem plik i znowu add - next - image recorder DVD prędkość 8x ) zawsze tak nagrywam

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych