Skocz do zawartości


Zdjęcie

[pozycjonowanie] Jak wypozycjonować moją strone


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzegorzmce

grzegorzmce

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 13 03 2008 - 19:56

Wiem że trzeba umieszczać linki na stronach z wysokim pr. Wydaje mi się że wyszukiwarki nawet jak znajdują moją strone to i tak nie wyszukują wiadomości poza stroną tytułową :/ może jakieś wskazówki odnośnie pozycjonowania dostanę. dziękuje bardzo za pomoc:)

  • 0

#2 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 13 03 2008 - 20:23

Ale co dokładnie rozumiesz przez to, że nie wyszukują wiadomości poza stroną tytułową?
Strona oparta jest może na ramkach? :)
Strona znajduje się w google?

Powiedz coś więcej, bo na razie nie mogę ci pomóc

  • 0

#3 grzegorzmce

grzegorzmce

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 21 03 2008 - 19:56

po tygodniu starań moja strona, www.biologia-sciaga-us.yoyo.pl jest od 9 do 2 miejsca w wynikach wyszukiwania google na hasło biologia ściągi lub pokrewne tym słowom, wyprzedza mnie jedynie ściaga.pl :P znacie jakieś katalogi zagraniczne które robot google "lubi".
  • 0

#4 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 21 03 2008 - 20:07

Google lubi raczej tylko dmoz'a :P
Pamiętaj, że im mniej linków na stronie tym są one mniej wartościowe także umieszczanie ich w katalogach gdzie jest kilkutysięczna baza na jednej stronie jest raczej.. bezużyteczne.
Zakup najlepiej katalogowanie programem adder. xD Osoby prywatne biorą za to 10-15 złoty za kilkaset katalogów (czasem zdarza się nawet kilka tysięcy). Po takim tanim katalogowaniu strona zwykle zdobywa PR 2/3 więc warto zainwestować tą dyszke w www zamiast alkochol :P
  • 0

#5 grzegorzmce

grzegorzmce

    Początkujący

  • 12 postów

Napisano 03 04 2008 - 17:55

hehe ostatnio to nawet na alkochol mnie nie stać:/ a czytałem że dodanie do np 1000 stron na raz nie jest zbyt kożystne
  • 0

#6 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 04 04 2008 - 15:40

Zakup najlepiej katalogowanie programem adder. smile.gif Osoby prywatne biorą za to 10-15 złoty za kilkaset katalogów (czasem zdarza się nawet kilka tysięcy). Po takim tanim katalogowaniu strona zwykle zdobywa PR 2/3 więc warto zainwestować tą dyszke w www zamiast alkochol tongue.gif

10 zł to raczej nie tak dużo.. :)
  • 0

#7 Wait

Wait

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 04 2008 - 00:17

hehe ostatnio to nawet na alkochol mnie nie stać:/ a czytałem że dodanie do np 1000 stron na raz nie jest zbyt kożystne


Linki najlepiej jest zdobywać systematycznie. W przypadku gdy w krótkim czasie do Twojej strony będzie prowadziło za dużo linków, google może nałożyć na nią filtr.
  • 0

#8 Ziele

Ziele

    Biblioteka Zielińskiego

  • 1 812 postów

Napisano 11 04 2008 - 21:11

Może, ale w większości przypadków tego nie robi :thumbsup:
  • 0

#9 Eizzy

Eizzy

    Początkujący

  • 28 postów

Napisano 22 08 2012 - 15:56

Dodawanie stron do katalogów to jedno, a przecież można działać jeszcze w wiele innych sposobów. Przecież pozycjonowanie nie kończy sie na katalogowaniu, po za tym google się powoli na nie uodparnia, szczególnie na te darmowe.

Wracając do watku - przecież są jeszcze:Na wiele sposobów możemy przypodobać Panu Google :).

Użytkownik Tomasz6688 edytował ten post 22 08 2012 - 16:56
nie odkopuj tematów z 2008roku ! Zamykam.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych