Skocz do zawartości


Zdjęcie

powrót do visty po instalacji XP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mateusz69

Mateusz69

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 16 08 2008 - 13:43

Witam, wszystko zaczelo sie od tego ze po zakupie laptopa niespodobalo mi sie oprogramowanie Vista, dlatego
zainstalowalem sobie mojego starego i niezawodnego xp. Lecz na xp nie dzialaja mi sterowniki do karty dzwikowej ...
a jak chcem przejsc na Viste to wyskakuje mi blad -nie mozna znalesc lub jest uszkodzony
<katalog glowny windows>\system32\hal.dll>
o co w tym chodzi ? co moge zrobic zeby vista znawu mi dzialala ? oczywiscie zainstalowanie ponownie nie wchodzi w gre bo nie dostalem
orginalnej visty do laptopa ~~ moze to dlatego sie stalo ze zainstalowalem xp na tej samej partycji co xp ?
co moge zrobic aby mogl wchodzic dalej na viste ?
prosze o pomoc...

  • 0

#2 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 08 2008 - 14:38

oczywiscie zainstalowanie ponownie nie wchodzi w gre bo nie dostalem orginalnej visty do laptopa

Ściągnij taką samą z wareza i wpisz kod który dostałeś do laptopa, to możesz zrobić legalnie, i system przeinstalujesz bez problemu.

  • 0

#3 Mateusz69

Mateusz69

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 16 08 2008 - 21:56

jak mozesz to wylumacz to prosciej ...
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 18 08 2008 - 17:38

Jeżeli do laptopa dostałeś kod aktywacyjny Visty, to możesz ściągnąć nielegalny system z jakiegoś serwisu warezowego, i potem ustawić mu ten kod który dostałeś. Tak naprawdę systemu nie kupiłeś, tylko licencję na jego używanie. :(

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych