Skocz do zawartości


Zdjęcie

[pomoc] problem z wyskakującą samoczynnie zakładką Ulubione - klawiatura bezprzewodowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 garret9

garret9

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 23 01 2011 - 00:00

Witam, mam problem z klawiaturą bezprzewodową Trust 3700r.
Ilekroć odpalam przeglądarke, albo nawet robię coś w folderach, raz na jakiś czas przy dotknięciu (jakiegokolwiek) klawisza, okno robi przeskok na zakładkę z ulubionymi i z powrotem...
Zazwyczaj kończy się to tym, że odświeża mi strone, czyści zawartość pisanych formularzy itp. także wkurza strasznie, nie ma tego problemu gdy piszę tak jak teraz, ciągiem bez większych przerw..
Lecz gdy nie będę się posługiwał klawiaturą np. 30 sekund, i znowu nacisnę klawisz... natychmiast przeskoczy na ulubione i z powrotem...
Podejrzewam, że może być to problem z zasilaniem, baterie raczej nie wchodzą w grę. Ale np. samo łączenie się z nadajnikiem bt może takie błędy powodować...
Czy miał ktoś podobny problem, albo zna przyczyne?
Albo ma ktoś sposób aby wejśc np. w jakieś usługi/cokolwiek i zająć się takimi rzeczami jak skróty? może da się zablokować skrót to zakładek/ulubionych i przeglądarka czy foldery przestaną mi to robić, inaczej klawiatura leci do kosza xP

  • 0

#2 server

server

    Zaawansowany użytkownik

  • 414 postów

Napisano 23 01 2011 - 00:54

Działasz przez sterowniki do klawiaturki?

  • 0

#3 garret9

garret9

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 24 01 2011 - 01:02

miałem zainstalowane, ale poza tym, że wyświetlał się durny toolbar i coś w tray'u nic się nie zmieniło, odinstalowałem bo mysz świrowała z przyciskami.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych