Skocz do zawartości


polia666

Rejestracja: 10 lut 2010
OFFLINE Ostatnio: 12 02 2010 21:35
-----

Moje tematy

Nie wykrywa zadnej sieci ...

12 02 2010 - 20:13

Witam.
Zainstalowalam sobie na laptopie Windowsa XP. Gdy wchodze w POLACZENIA SIECI BEZPRZEWODOWEJ jest tam informacja " system nie moze skonfigurowac tego polaczenia bezprzeodowego " i nie ma zadnej sieci. Gdy klikam odswiez nic mi nie znajduje. Router mam podlaczony ... Brakuje mi sterownikow czy co ? Prosze pomozcie ! Jestem zielona ...

Sieć WIFI - Problem z połączeniem komputera z laptopem

11 02 2010 - 13:51

Witam ponownie !
Mam taki problem ...

Mam komputer i laptop. Komputer laczy sie z internetem przez modem. Chcialam miec interenet tez w laptopie wiec kupilam router. na Windows 7, siec mi automatycznie wykrylo i internet dzialal bez problemu. Wczoraj zianstalowalam sobie Windows XP i nie moge w laptopie polaczyc sie z interenetem. W polaczeniach sieciowych mam takie cos

Polaczenie 1394
Polaczono
Karta sieciowa 1394

i drugie

Polaczenie lokalne
Kabel sieciowy jest odlaczony
Karta realtek RTL8139 Family...


A gdzie ta siec routera ?
Co mam zrobic? Czy sa potrzebne jakies sterowniki czy co? Prosze o pomoc !

Instalacja Windows XP na Windows 7 -AMILO PI 1505 !

10 02 2010 - 17:00

Witam wszystkich użytkowników ;*
Mam taki problem ...


Gdy kupiłam laptopa, miałam na nim zainstalowanego Windowsa XP Home Edition. Niestety kiedyś, gdy sobie grałam laptop mi się zaciął i nic nie mogłam zrobić wiec go zresetowałam bateryjka. Po ponownym uruchomieniu, nie mogłam nic zrobić. Ladował się Windows, i po chwili restartował. Chciałam zainstalować znowu tego Windowsa, gdy już wszystko ustawiłam w biosie żeby startowało z płyta cd, to gdy juz mialam ten niebieski ekran przed sobą, było do wyboru... aby zainstalować system Windows kliknij enter. no i kliknęłam enter, i informacja :

"Instalator nie znalazł żadnych stacji dysków twardych zainstalowanych w tym komputerze.
Sprawdz czy wszystkie stacje dyskow twardych sa zasilane i własciwie podłaczone do komputera, a takze czy konfiguracja urzadzen zwiazanych z dyskami jest poprawna. W tym celu moze byc konieczne uruchomienie dostarczonego przez prducenta oprogramowania diagnostycznego lub instalacyjnego".


Bardzo się wystraszyłam, myślałam ze już nigdy nie będzie mi działał laptop. Lecz koleżanka zaleciła zainstalowanie nowszego systemu Windows. Pożyczyła mi 30 dniowa wersje Windowsa 7. Instalacja przebiegła z powodzeniem. Mam na komputerze Windowsa 7 ... Lecz nie jestem z niego zadowolona. Chciałabym powrócić do Windowsa XP, bo działa tam większość programów potrzebne mi do pracy.
Jestem zielona w rożnych sprawach z komputerem ... Gdy ktoś poświeci mi swój cenny czas, i wyjaśni KROK PO KROKU jak zainstalować ponownie system WINDOWS XP, będę w stanie zapłacić za pomoc pewna kwotę doładowująca twój telefon ! Jestem osoba po 25 roku życia, nie mam ochoty ani zamiaru nikogo okłamywać ... Pomożesz mi ja wspiore Ciebie !
Gdy ktoś jest chętny mi pomoc, piszcie pytania w temacie, wskazówki itp ...

DZIĘKI WIELKIE !