Skocz do zawartości


Zdjęcie

po wyswietleniu loga XP komp się resetuje


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 -=KubslE=-

-=KubslE=-

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 26 08 2008 - 11:07

Witam,
mam "maly" problem dokladnie chodzi o to, że podczas grania nagle system zaczął się ciąć... wyskoczyl error (nawet nie zdążyłem przeczytać i nagle niebieski ekran "rozpoczynanie zrzucania pamieci fizycznej" jakby tego bylo malo niechcacy po pojawieniu blue screena wcisłem reset... I teraz nie uruchamia mi się system. Jakby jeszcze tego bylo malo to podczas gdy wkładam płytkę do napędy, bootuje CD, i pokazuje mi się ekran instalacyjny XP, chcę nacisnąć "r" i okazuje się, że klawiatura się wyłącza, tak samo w czasie włączania Trybu awaryjnego, kiedy np. chce nacisnąć esc, zeby nie ladowal pliku .sys. Mozliwe, ze to jakis wirus, podejzewalem, bo ostatnio dziwnie zachowywal się moj komp, ale zaden skaner nie wykrywal nic...

PS. pisze z Ubuntu zainstalowanego na tym samym kompie, więc mogę robić wszystko na bierząco. I sorki za błędy, ponieważ pisałem to szybko i chaotycznie ;)


Pozdrawiam,
Kubsle

  • 0

#2 DjAlbin22

DjAlbin22

    Początkujący

  • 17 postów

Napisano 26 08 2008 - 12:07

być może partycja z systemu siadła jeżeli nie masz danych usuń partycje windowsa zrób nową i zainstaluj na nowo problem powinien zniknąć

  • 0

#3 -=KubslE=-

-=KubslE=-

    Obserwator

  • 9 postów

Napisano 26 08 2008 - 12:23

Właśnie lepiej, żeby tamte dane na partycji się uratowały ;)

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych