Skocz do zawartości


Zdjęcie

po uruchomieniu programu czarny ekran


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 joaska

joaska

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 05 2008 - 11:19

mam problem,jestem uzytkownikiem windowsa vista,iiii mam nowiutki kompuer ,laptop,möj pierwszy ,i po 2 miesiacach uzytkowania nie dziala mi windows,nic, zaden program,jak chce cos otworzyc to pojawia sie czarne okno,internet dziala,ale wszystkie programy nieeeeeeeee,nie moge nawet us


tawic wszystkiego od nowa bo nie dziala mi ta opcja,nie wiem co zrobilam zle,blaaaaaaaagam pomocy,mam wszystko na gwaranc
ji i chcialabym wiedziec czy to moja wina czy nie,jestem laikiem i kobieta :) :takze prosze o powolne tlumaczenie,proszeeeeee,bo umieram z niepokoju

ludzie pomözcie,nie wiem czy dzwonic po kogos czy dam sama rade,jakakolwiek odpowiedz mnie zadowoli,dzieki

Załączone miniatury

  • 22_02_08_1948.jpg

  • 0

#2 Weksel

Weksel

    Intel inside

  • 646 postów

Napisano 19 05 2008 - 11:59

Eeee... Może lepiej dać laptopa do serwisu? Skoro mówisz, że jesteś laikiem, to ciężko będzie Ci pomóc przez forum. Poza tym jakoś wybiórczo jest opisany problem...
Nie rozumiem otwierasz program i pojawia się czarny ekran?

  • 0

#3 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 19 05 2008 - 12:39

Sprawdzałaś ten komputer antywirusem? Poza tym wyrażaj się nieco jaśniej jeżeli możesz. :)
  • 0

#4 Gawron

Gawron

    Początkujący

  • 110 postów

Napisano 19 05 2008 - 13:11

IMO formacik załatwi sprawę; udaj się do znajomego "informatyka" bądź serwisu :)
  • 0

#5 joaska

joaska

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 19 05 2008 - 15:53

IMO formacik załatwi sprawę; udaj się do znajomego "informatyka" bądź serwisu ;)

nie wiem jak mam sie wyrazic jasniej hmmm,poprostu grlam wjakas gre,i po jej wylaczeniu pojawilo sie czarne okno z napisem.u göry:windows Ci puste,nie na caly ekran wielkosci,i po wylaczeniu tego okna pröbowalam wejsc na inne programy windowsa i wszystkie otwieraly sie wlasnie w ten sposöb,czyli pokazywalo sie te male okno czarne,wylaczylam komp,i nym wlaczeniu altomatycznie pojawiaja sie te oka jest ich dokladnie 26,internet pracuje bez zazutu,ale jak wykasowalam wgramy i pröbowalam ponownie je zainstalowac np gg,to pojawia sie te czarne okno,pröbowalam ic windows od nowa ale nie moge bo zaden program mi nie dziala,to jak mam sformatowac?
nie mam nikogo znajomego informatyka,mieszkam w niemczech,od niedawna,takze pozastaje mi tylko serwis,ale nie znam zadego ,
jezeli chodzi o wirusy to mam program przeciw wirusowy
ale co moze to byc???to jest moja wina?ale ja niewiele kozystalam z kompa ,troche internet wieczorem i gierki dzieci
mozeci powiedziec co zrobilam zle?
jestem pojetna to moze mi sie uda ten problem z wasza pomoca rozwiazac!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!Dołączona grafika!!

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych