Skocz do zawartości


Zdjęcie

po formacie nie wykrywa dysków z danymi!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 creative_90

creative_90

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 12 2008 - 15:26

Witam otóż mam taki problem

Kupiłem nowy komputer i mialem podłaczony czytnik kart który zarezerwował podczas formatowania literki C: D: itp
dysk systemowy mialem chyba na F: a reszte partcji na których miałem dane były pod literkami M, N i G chyba

Dzisiaj sformatowałem komputer ale odłączyłem czytnik kart na płycie zeby system zainstalwoał sie na C: i wszystko ładnie tylko teraz nie wykrywa mi tamtych partycji na ktorych mialem duzo muzyki i zdjec, chcialem zapytac czy da sie to jakos przywrócic?? prosze o pomoc z góy dzieki

  • 0

#2 Macsch15

Macsch15

    Profesjonalista

  • 3 705 postów

Napisano 21 12 2008 - 15:34

To znaczy jeżeli z formatowałeś wszystkie partycję to raczej danych nie da się odzyskać , ale jeżeli nie formatowałeś partycji M,N,G to te muszą gdzieś być
zobacz czy masz te partycję
Start>>Panel sterowania>>Narzędzia administracyjne>>Zarządzanie komputerem>>rozwiń "Magazyn" i odtwórz "zarządzanie dyskami" powinny tam być te partycję na których miałeś muzykę itp

  • 0

#3 creative_90

creative_90

    Nowy

  • 2 postów

Napisano 21 12 2008 - 16:09

własnie w tym problem ze nie ma tam tych partycji jest tylko gołe 460 Gb do rozdzielenia na partycje, a przeciez ja nie formatowalem tych partycji, tylko systemową

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych