Skocz do zawartości


platorin

Rejestracja: 25 wrz 2011
OFFLINE Ostatnio: 09 10 2011 21:44
-----

Moje tematy

Bitchange.pl - ile by kosztowało zaprogramowanie takiego serwisu?

08 10 2011 - 23:52

Tak jak w temacie, chciałem zapytać jakie byłyby koszty zaprogramowania takiego serwisu i czy ewentualnie ktoś z Was by się podjął? W razie zainteresowania prosiłbym kontaktować się ze mną za pośrednictwem adresu: platorin @ gmail.com

Nie działa port 80 i 21

25 09 2011 - 22:23

Cześć,


mam modem WI-FI w TPSA, model W300. Trzy komputery korzystają z sieci za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego. Wszędzie wszystko działa bardzo ładnie, poza jednym laptopem, gdzie w żadnej z przeglądarek (IE. FF, Chrome) nie wczytują się strony internetowe. Sieć jest wykrywana i internet działa, ponieważ Windows jest w stanie połączyć się z serwerem aktualizacji, a testowanie pingów również daje pozytywny efekt. Wychodzi jednak na to, że port 80 i 21 są zamknięte i nie można ich otworzyć. Nie wiem, co mogłoby to powodować, ponieważ nie ma tam żadnego antywirusa, firewalla (poza windowsową zaporą, w której zaznaczyłem korzystanie z tych portów), a wszystkie programy, które potencjalnie mogły powodować blokadę tych dwóch portów - wykasowałem.


Czy ktoś z Was miałby jakiś pomóc jak to naprawić?

Jakie chłodenie (radiator i wiatraczek) polecalibyście do procesora Intel Core 2 Quad Q...

25 09 2011 - 21:26

Cześć,


tak jak w opisie tematu, jakie chłodzenie polecilibyście mi do takiego procesora? Obecnie na radiatorze i wiatraczku dołączonym do zestawu komputerowego 4 rdzenie pracują w temperaturze około 50-55 stopni C.


Zależałoby mi na zbiciu tej temperatury, ponieważ myślę o podkręceniu procesora. Zakres cenowy powiedzmy do 100zł.


Będę wdzięczny za Waszą pomoc!


Artur