Skocz do zawartości


pixelplus

Rejestracja: 17 lut 2009
OFFLINE Ostatnio: 28 05 2017 14:45
-----

Moje posty

W temacie: Nie znaleziono punktu wejscia procedury GetLogicalProcessorInformatio

28 05 2017 - 14:47

Dlatego ja używam jBSD

Zero zależnościu od jakiś pajacþw z phpApp czy innych pseudosystemów.


W temacie: problemy, sciny itd

28 05 2017 - 14:37

Ściny oraz generalnie artefakty w obrazie świadczyć mogą o wielu rzeczach:

 

1. Złącza karty lub płyty głównej (sprawdź zarówno styk kabla grafiki z płytą główną jak i kabla do minotora z kartą gtrafiki + kabel > monitor)

2. Pobierz GoLive AGP Tester. Zainstaluj, uruchom, wylkonaj test o nazwie TransportMMX. Wyniki wrzuć na pastebin.com i daj linka


W temacie: Problem z uruchomieniem komputera po zmiane karty graficznej

28 05 2017 - 14:23

Sam jesteś bezsensowny. Slot jest w stanie dostarczyć do 75W przez pci-e 2.0. Jeżeli karta ciągnie 100+W to musi mieć podłączone dodatkowe zasilanie z kabla PEG 6pin. Inaczej karta nie ruszy albo wypluje monit o niepodłączeniu zasilania, nie wiem czy Fermi miał już takie opcje.

Złącze PEG służy rzeczywiście do dostarczenia zasilania, ale do zewnętrznych serwerów grafiki, nie zaś do pojedyńczych kart.


W temacie: Problem z rozdzielczością ekranu

26 05 2017 - 19:00

Musisz zainstalować sterowniki (tylko oryginalne Philipsa, a nie niby-oryginalne, zmodyfikowane przez ACPL lub innych debili)

Wszelkie niewykrywanie modelu wskazuje na nieautoryzowane modyfikacje oprogramowania układu SCI monitora.


W temacie: Przełączanie między Intel Graphics i Nvidia na desktopie

26 05 2017 - 18:48

Za jakieś 150-200PLN można kupić kabel SUSCART. Wpinasz go w układ GFX na mobo, drugą końcówkę do karty grafiki, wyjście wyprowadzasz jako śledź z tyłu obudowy. Masz tam DVI/HDMI

 

Teraz w systemie wchodzisz na stronę api.pl, pobierasz MediaC.cpp

 

Podwójny klik na pobraniu, zgadzasz się na gwarancję, instaluje się nowy aplet w C:\Windows\SMART\udev\mediac.dcc

 

Wchodzxisz do panelu Sterowania > MediaC Panel > HDMI lub DVI

 

Zmiany są widoczne od razu