Skocz do zawartości


piterg1

Rejestracja: 09 lis 2012
OFFLINE Ostatnio: 11 09 2013 22:41
-----

Moje posty

W temacie: [problem] z sformatowaniem dysku z Windows XP

14 11 2012 - 12:45

ok , wielkie dzięki za pomoc

W temacie: [problem] z sformatowaniem dysku z Windows XP

13 11 2012 - 17:25

Zaznaczasz dysk C i klikasz wpierw na opcję kasuj partycję potem wybierasz format i tu sugeruje Linux-a

to znaczy że mam jeszcze przed tym wszystkim ściągnąć i zainstalować system linux?

W temacie: [problem] z sformatowaniem dysku z Windows XP

12 11 2012 - 18:07

Prostrzym dla ciebie byłby ten program Paragon Hard Disk Manager Suite 10.1.19.15808
, wykasuj i sformatuj wpierw pod Linux Ext3 potem znowu wykasuj i teraz zrób format pod XP-eka NTFS


wszytkie pliki ważne mam na dysku D
można dokładniej jak sformatowąć pod linux Ext3 i pod xp NTFS
Ten program jest taki jak geparted musze utworzyć bootowaną płyte żeby otworzyć w biosie?
i tam zazanczam dysk C klikam format i co potem co jeszcze raz ? i potem dopiero instalka windowsa?

W temacie: [problem] z sformatowaniem dysku z Windows XP

12 11 2012 - 11:46

ISO nie wypakujesz! po ściagnięciu klikasz PPM na tą ikone -> nagraj przez... i po krzyku.


nie mam takiej opcji żeby pisało nagraj przez
progam pobierałem ze strony http://www.dobreprogramy.pl/GParted,Program,Windows,13209.html

W temacie: [problem] z sformatowaniem dysku z Windows XP

10 11 2012 - 17:17

ale jak ją sformatuje czyli całą partycje C , czy tam usune , to da rade się wtedy zainstalować system windows?

i jeszcze jedno ściągałem program gparted i jest on w w rozszerzeniu .iso w winrar i próbowałem nagrać przez ashampoo i ImgBurn i nie powiodło się to jak to nagrać?