Skocz do zawartości


piterek1969

Rejestracja: 05 wrz 2008
OFFLINE Ostatnio: 22 11 2008 03:31
-----

Moje posty

W temacie: Generator kodów do LG ?

24 09 2008 - 00:07

Witam!
Ja tez szukam takiego narzędzia!
Niestety na tym forum się chyba zbyt wiele nie dowiemy :D

Ja mogę tobie tylko odpowiedzieć tyle, że kalkulator kodów do LG istnieje na pewno!Dołączona grafika
W necie możesz znaleźć wiele ogłoszeń typu: ściągamy Sim-Lock z telefonów LG kodami na odległość, itp.
Niestety nic więcej nie wiem... sam szukam tego cacka aby odblokować swoją "piękną" KC550 :)

Pozdrawiam

W temacie: Simlock LG KC550

24 09 2008 - 00:01

Witam!
Znalazłem kilka ogłoszeń dotyczących ściągania simloków z tel. LG (zdalnie za pomocą kodów), tak więc prawie pewne jest (jeśli te ogłoszenia nie są od jakiśch naciągaczy!) że można ściągnąć Simlock bez tzw. Box'ów :)
Czy ktoś wie jak to zrobić? Gdzie znaleźć kalkulator kodów, lub jakiś inny domowy sposób ściągnięcia Simlock'a?

Pozdrawiam,
P.



Hmmm... czekam już tak długo i nic :D
Dlaczego na tym forum nikt nie chce mi pomóc?
Siedzę w UK i czasami robię wypad do Polski, a wtedy chciałbym używać mojej polskiej SIM-karty :)
Jak wiadomo, rozmowy w Roaming'u są dość kosztowne :)
Proszę pomóżcie mi znaleźć kalkulator kodów do LG lub podajcie inną możliwą formę pomocy na moje problemy :)

W temacie: Simlock Samsung U600

05 09 2008 - 11:37

Witam. Chciałbym podzielić się solucją zdjęcia simlocka ...
Po drugie ściągamy program lucifer np. stąd - http://www.fileshost.com/en/file/24055/Luc...AN-GSM-rar.html
..."


Witam, Mam pytanko, gdzie można ściągnąć ten program "Lucifer" bo link ktory podałeś już nie działa :rolleyes:
A może mogłbyś mi go przesłać na e-mail?

Odp. proszę!