Skocz do zawartości


piotrek_2003

Rejestracja: 16 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 30 09 2007 14:27
-----

Moje tematy

Jak przeinstalować system vista na windows xp

16 09 2007 - 19:34

4 pytania dla osób znających sięDołączona grafika!Dołączona grafika (Windows Vista)
Witam!Dołączona grafika

Tydzień temu kupiłem laptopa Acer. Ma zainstalowanego Windowsa Vista. Bardziej przypadł mi do gustu jednak Windows XP. Mam w związku z tym kilka pytań:

1. Nie chcę mieć Visty, chcę zainstalować XP. Co mam zrobić krok po kroku? Proszę o pomoc! Na dusku C mam sama Viste, natomiast na D mam inne dane. Chcę je zachować, a usunąć tylko dysk C. Proszę o dokładne wskazówki, co i jak zrobić krok po kroku.

2. Mam bezprzewodowy internet w laptopie. Jest jednak jakiś problem. Komputer znajduje co prawda różne sieci, ale jak już się połączy, to połączenie trwa bardzo krótko. Praktycznie nie zdążę nawet wejść na żadną stronkę WWW. Co mam z tym zrobić, żeby połączenie było dłuższe i trwalsze?

3. Problem jest także z siecią LAN. Gdy wkładam kabel od internetu do laptopa, internet wcale nie działa. Nie wiem co jest. Internet po prostu nie działa.

4. Nie musiałbym zmieniać Windowsa na XP, ale np. włączając stare gry (które działały na starym komputerze) wyskakuje cały czas, że: Program........ (tu nazwa gry) przestał działać. I pod spodem: Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie. I dalej nic się nie pojawia. Nie wiem o co chodzi, w końcu to nowy laptop. Co mogę z tym zrobić?


Pozdrawiam i czekam na odpowiedź! Liczę na to, że odpiszą ludzie, którzy naprawdę chcą pomóc. Zrozumcie mnie, w końcu niedawno go kupiłem.