Skocz do zawartości


piotras86

Rejestracja: 11 mar 2007
OFFLINE Ostatnio: 12 03 2007 01:52
-----

Moje tematy

Wybór systemu operacyjnego

11 03 2007 - 14:09

Cześć .

Miałem zainstalowanego Windowsa XP ( partycja C ) i jedną wolną partycje ( partycja D ),postanowiłem zainstalować Viste na tej partycji a nie aktualizować Windowsa XP ( znajdującego się na partycji C ) . Wszystko poszło OKej . Vista mi się spodobała ,usunąłem z partycji C Windowsa XP - ale zrobiłem to "siedząc" w Viscie ,zaznaczajac wszystkie pliki i naciskając DEL . Niestety zapomniałem o plikach systemowych ukrytych ,teraz mam tylko Viste i zaraz po ładowaniu biosa wyskakuje okienko w którym mam wybierać windows . Czy może ktoś wie jak zmienić czas wyboru na 0 sekund albo żeby automatycznie się ładowała Vista , albo w ogóle żeby od razu się ładowała Vista ? .

Czekam na podpowiedzi ,dzięki i pozdrawiam .

Procesy w Windows Vista

11 03 2007 - 14:00

Cześć .

Jestem ciekaw ile procesów Windows Vista ma odpalonych żeby działać "normalnie" , w Windows XP było to chyba 15, a w Vista przy uruchamianiu mam 35 :| . Czy może mi ktoś podać minimalną liczbe procesów ( ich nazwy by się przydało też Dołączona grafika ) jakie musze mieć odpalone żeby Windows Vista działal normalnie . Chodzi o to żebym miał odpalonych jak najmniej procesów w Viscie i żeby chodziła ona dobrze . No i oczywiście jeżęli ktoś wie jak je wyłączyć żeby przy ponownym uruchamianiu Windowsa nie ładowały się od nowa :/ .

Z góry dziękuję i pozdrawiam .