Skocz do zawartości


pingwin72

Rejestracja: 27 lis 2007
OFFLINE Ostatnio: 18 07 2012 13:46
-----

Moje tematy

Obraz systemu - jak odzyskać

10 07 2012 - 10:17

Kupiłem komputer stacjonarny Leniono z zainstalowanym systemem Windows7 64bit. Na pulpicie znajdował się program do odzyskiwania sprawności systemu.
Dla pewności zgrałem sobie obraz systemu za pomocą tego programu – wynik 3 płyty dvd. Do tej pory cieszyłem się z tego rozwiązania, które sprawdzało się wielokrotnie.
Jednak, że po jakimś czasie zaczęło mnie denerwować brak kompatybilności moich programów zgromadzonych wcześniej mając system Xp 32 bit z wersja Windows 7 64 bit, dlatego tez zdecydowałem się wgrać Windows 7 32 bitowego na drugą partycje.

W międzyczasie stworzyłem kilka innych partycji….Po jakimś czasie stwierdziłem, że wykasuje wszystkie partycje i stworze jedynie, 3 które będą dużo większe, bo od jakiegoś czasu zaczął mnie nękać komunikat o braku miejsca na dysku. Jak pomyślałem tak zrobiłem.

Po ustawieniu partycji zresetowałem komputer i rozpocząłem wgrywanie (po uprzednim skasowaniu), Windows 7 32bit. Zanim zoriętowałem się przez pomyłkę wykasowałem Windows 64 bit a na jego miejsce wgrałem 32bitowy system.
Nie za bardzo mnie to ruszyło, ponieważ miałem zgrany obraz systemu na płytach.
Zresetowałem ponownie komputer, włożyłem płytę z obrazem sytemu 64 bit i….pojawił się napis:

„The program Carnot restore the system partition because it’s structure is incorrect. You may have to recreate the partition to continue.”

I co jam am dalej zrobic? Prosze o pomoc….