Skocz do zawartości


pestek

Rejestracja: 29 gru 2009
OFFLINE Ostatnio: 03 01 2010 15:12
-----

Moje tematy

Leadtek WinFast PxTV1200 - problem z pilotem

02 01 2010 - 10:08

Witam,

mam zainstalowaną kartę. Oglądam telewizor w WinFast PVR2. Mam problem z pilotem ponieważ nie reaguje. Możecie doradzić jak go uruchomić albo jak sprawdzić czy w ogóle działa. Dodam że ten kabelek z czujnikiem do pilota mam podłączony.

Pozdrawiam

Leadtek WinFast PxTV1200 - problem z obrazem

29 12 2009 - 23:54

Witam,

kupiłem sobie kartę podaną w tytule. Podłączyłem do anteny analogowej i zainstalowałem sterowniki. Zainstalowałem aplikację WinFast PVR2. Uruchomiłem ją i zrobiłem skanowanie w celu znalezienia programów. Aplikacja znalazła mi programy więc chwilkę oglądałem. Gdy wyłączyłem aplikację i włączyłem 2 raz już nie miałem normalnego obrazu tylko okienko było tak jakby podzielone na 4 części i w każdej był ten sam program i dodatkowo pojawiły się szumy po przekątnej ekranu. Wyłączyłem aplikację i włączyłem na nowo. Tym razem obraz był niebieski tylko. Teraz wyłączyłem komputer i włączyłem jeszcze raz obraz znowu był podzielony na 4 części. Po kolejnej próbie zrestartowania komputera obraz był już normalny. Wyłączenie aplikacji i włączenie na nowo dzieliło obraz na 4 części.
Możecie mi napisać jaka może być przyczyna tego błędu??



Już wiem co było problemem. Okazało się że to metalowe co przykręca się do obudowy jest krzywo połączone z układem scalonym. Powodowało to że gdy wepchnąłem kartę do slotu było OK ale gdy później chciałem zakręcić do obudowy musiałem ją troszkę ruszyć a ta lekko wychodziła ze slotu i nie łączyła. Teraz jest prawie ok bo nie przykręciłem jej ale będe musiał na gwarancję to wysłać.

Pozdrawiam