Skocz do zawartości


pawelj18

Rejestracja: 05 wrz 2007
OFFLINE Ostatnio: 30 12 2008 18:51
-----

Moje tematy

myszka zwiarowala ! Blagam o pomoc

23 12 2008 - 11:17

Witam Dołączona grafika Moja myszka zwiarowala tzn strzalka bez ruszania myszki sama sie rusza po monitorze wlacza rozne programy i robi ogolna rozpierduche co mam zrobic ??;|

Monitor LCD 22" wybor

21 12 2008 - 21:43

Witam Dołączona grafika Planuje kupic panel lcd samsung T220HD. Chce go uzywac jako tv podpinajac doniego biala wtyczke ;p, jako wyswietlacz do kompa (filmy net) oraz poprzez hdmi jako wyswietlacz do iksa 360. Moje pytanie czy bedzie on odpowiednio spelnial moje wymagania i czy jest to dobry monitor ?? Jak macie jakis inne propozyje to slucham :D

MSI GX600

30 11 2008 - 19:54

Witam Dołączona grafika!!
Mam do sprzedania super wydajnego notebooka dla gracza MSI GX600. Notebook na gwarancji, ma 3 miesiace. Byl uzywany sporadycznie, baaaaaaardzo sporadycznie, posiada nawet jeszcze folie ochronne. Jest to wersja extreme ktora charakteryzuje sie plomiennymi symbolami na obudowie ktore nadaja mu diabelski charakter. Pelny opis oferowanego przeze mnie sprzetu znajdziecie Panstwo pod tym adresem http://www.notebookcheck.pl/MSI-GX600-Extr...ika.7074.0.html .Oferowany przeze mnie notebook rozni sie od tego z linku tym ze ma 3 gb pamieci ram a nie 2, a jego dysk to 320 gb Dołączona grafika A wiec jest jeszcze lepszy Dołączona grafika! Posiadam do niego oczywiscie caly osprzet lacznie z dowodem zakupu Dołączona grafika Moja cena to 3 tys do negocjaji. Moj nr telefonu to 509 111 717, a e-mal to pawelblade@vp.pl. Czekam na oferty Dołączona grafika