Skocz do zawartości


patrykblu

Rejestracja: 29 wrz 2013
OFFLINE Ostatnio: 05 10 2013 23:08
-----

Moje posty

W temacie: LG nexus 4 czy samsung Galaxy Note

03 10 2013 - 21:01

Tak tylko że lg ma więcej ram i lepszy procesor.


W temacie: Nie mogę się zalogować na twitchu - "Strona internetowa jest niedostępna...

30 09 2013 - 15:52

Ale tu chyba pomógł twitch jak do nich napisałem


W temacie: Nie mogę się zalogować na twitchu - "Strona internetowa jest niedostępna...

30 09 2013 - 15:48

Nie wiem czemu ale zrobilem wasze wszystkie polecenia i działa mi twitch kocham was wielkie dzięki macie plusy ;*


W temacie: Nie mogę się zalogować na twitchu - "Strona internetowa jest niedostępna...

29 09 2013 - 23:03

Dobra myślę że w avaście dozwolony jest google chrome, ponieważ nigdy tam nic nie zmieniałem i zawsze wszystko działało tylko teraz od tygodnia coś się zepsuło na tym twitchu, ale dziwne jest to że twitch na drugim kompie też nie działa i na mojej komórce jest to samo.


W temacie: Nie mogę się zalogować na twitchu - "Strona internetowa jest niedostępna...

29 09 2013 - 22:32

Nie znaleziono zagrożenia. Mógłbyś mi napisać jak to zobaczyć czy google chrome jest dozwolony w ustawieniach programu antywirusowego i zapory sieciowej, ponieważ nie wiem jak. (proszę zemnie się nie śmiać ale jeden nie potrafi tego ale za to potrafi coś co druga osoba nie potrafi ;)