Skocz do zawartości


Zdjęcie

pasek zadań Windows pojawia się przy grach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dziadziol

dziadziol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 02 04 2010 - 09:23

Witam wszystkich.
No i jest problem...,wczoraj ,chcąc podczas gry np. przejrzeć pocztę lub co innego zapragnąłem nauczyć się jak się minimalizuje ową grę aby wejść na pulpit.
W necie znalazłem wyjście (w tej konkretnej grze klawisz z logo Windowsa nie reaguje- DIRT-2). Kombinacją ALT+tab udało mi się zrobić to co zamierzałem.
Być może podusiłem jeszcze inne klawisze,nie pamiętam.I tu pojawił się problem - mianowicie od tego czasu gra otwiera się z jakby ramką , a na dole zostaje zawsze pasek narzędzi.
Nie mogę grać na pełnym ekranie Dołączona grafika.Przed moimi eksperymentami gra otwierała się w pełnym ekranie.Nie wiem co zrobić,bardzo mnie to irytuje , a dodając do tego mój wiek ,i to ,że przyzwyczajenie jest drugą naturą ,proszę zrozumieć moją irytację.Proszę pomóżcie wykończonemu nerwowo niedoświadczonemu człowiekowi.Może coś nieświadomie przestawiłem , lub nadusiłem nie te klawisze,nie wiem.Za wszystkie rady i porady będę bardzo wdzięczny.
Windows-7,Karta Geforce GT 240M.

  • 0

#2 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 02 04 2010 - 09:55

a probowales dwuklikiem w oknie (lub/i pasku tytulu) tego okna z gra?

lub

prawoklik na pasku zadan (tym na dole) na pozycji uruchomionej gry i z menu wybrac Maksymalizuj

Użytkownik fernandez edytował ten post 02 04 2010 - 09:57

  • 0

#3 dziadziol

dziadziol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 02 04 2010 - 12:43

a probowales dwuklikiem w oknie (lub/i pasku tytulu) tego okna z gra?

lub

prawoklik na pasku zadan (tym na dole) na pozycji uruchomionej gry i z menu wybrac Maksymalizuj



Pierwsza wersja nie daje rezultatów , natomiast co do drugiej rady to w menu mam tylko : DIRT2 Executable
Przypnij ten program do paska zadań
Zamknij okno
i to tyle,naprawdę jestem załamany...
  • 0

#4 fernandez

fernandez

    150% normy

  • 1 866 postów

Napisano 02 04 2010 - 12:45

to najpierw daj przypinj do Paska Zadana i potem sprawdz czy mozesz dac Maksymalizuj
  • 0

#5 dziadziol

dziadziol

    Nowy

  • 4 postów

Napisano 02 04 2010 - 14:46

zmieniło się na tyle ,że teraz mam opcje - odepnij ten program od paska zadań

Dzięki za pomoc ,znalazłem rozwiązanie " lewy ALT + ENTER " i to na tyle-działa.
Zamykam temat.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych