Skocz do zawartości


panlis

Rejestracja: 11 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 21 02 2009 17:41
*****

Moje tematy

Znasz Flash'a i chcesz zarobić "na piwo"?

08 02 2009 - 19:45

Witam!

Jak w temacie.

Zależy i na stworzeniu licznika we flash'u, który odmierza czas do ustalonej daty (np "pozostało: 12 dni - 18 godzin - 2 minut")

Niestety nie znam się na flashu, dlatego też proszę wszystkich zainteresowanych kontakt przez PW. Dzięki temu wyślę dodatkowe materiały.
Nie powinno być to trudne, ale dla osoby która nigdy w życiu się tym nie zajmowała jest to nie lada wyczyn ;)

Oczywiście nic za darmo ;) Na przysłowiowe piwo lub loda starczy za zrobienie takiego licznika ;)

Pozdrawiam

Zwiększenie zasięgu WiFi

08 02 2009 - 13:46

Witam!

Wiem, że to pewnie banalne, ale nie zajmuje się tymi rzeczami, dlatego też pytam...

Mam Neostradę na Livebox'ie, a dzięki niej WiFi w domu.
Problem w tym, że na górnym piętrze w narożnikowym pokoju zasięg jest już bardzo słaby i jedno z moich urządzeń stale gubi w tym miejscu sieć.

Moje pytanie jest następujące...
Czy jest możliwość zakupienia urządzenia, które stałoby na piętrze w miejscu gdzie jest dobry zasięg i rozsyłało go o zwiększonym zasięgu (tak aby urządzenie A, które gubi sygnał nie miało problemów z funkcjonowaniem)?

Chodzi mi o takie coś - LIVEBOX > URZĄDZENIE ZWIĘKSZAJĄCE ZASIĘG (NA PIĘTRZE) > URZĄDZENIE A (ŁAPIE DOBRY SYGNAŁ Z URZĄDZENIA NA PIĘTRZE


Mam nadzieję, że wyraziłem się jasno ;)

Co w takim razie mam kupić, by tak można było zrobić? ;)

Pozdrawiam