Skocz do zawartości


pakito444

Rejestracja: 31 mar 2012
OFFLINE Ostatnio: 11 04 2012 02:17
-----

Moje tematy

"Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot .

10 04 2012 - 23:19

witam jestem laikiem.wymienilem dysk twardy i cd rom na nowe ,podlaczylem i wlaczam komputer i wyskakuje komunikat : "
"Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot ...??"

no i nic nie moge zrobic,zadne f1 ,delete nie wprowadzaja mnie do biosu nic nie moge zrobic po prostu..a chce zainstalowac windowsa z plytki..sprobowalem wymienic i wlozyc znowu stary dysk..i [beeep] dalej ten sam komunikat .. co robic? moze cos w srodku zle podlaczylem?

Problem z Interfejsami

31 03 2012 - 12:32

witam ,nosze sie z zamiarem kupna nowego cd romu czy tam dvd ? nie mam pojecia nawet ogolnie to ma byc to cos co ma odczytywac dvd i cd i tak samo nagrywac to i tamto ( bo stary sie zepsul po 2 miesiacach uzytkowania)
oraz dysk twardy chce kupic,najlepiej 500gb najlepiej .i pojawia sie problem , gdyz nie wiem o co chodzi z tymi satami atami satami 2 itp itd..ciemna magia dla mnie.. a po sciagnieciu everesta niestety nie pokazuje mi wszystkich informacji jak u kazdego..nie wiem czemu ,prosze zobaczyc,gdy wybieram ATA: mam puste pole (http://imageshack.us...s/585/atap.png/ ) no ale jak klikne ogolne podsumowanie komputera to juz jest lepiej : ifotos.pl - najlepszy darmowy hosting zdjęć i obrazków! Czy kto moze mi pomoc? co mam kupic dokladnie link na allegro? polecic cos? po prostu nie chce kupic bublów jakichś,ze kupie jakis dysk albo dvd ata a sie okaze ze trzeba bylo kupic sata ,nie znam sie wiec prosilbym o pomoc..