Skocz do zawartości


Zdjęcie

ostatnie zmiany na forum


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 01 2009 - 02:00

Na pewno zmiany te nie wpływają pozytywnie na wszystkie aspekty forumowego życia. Zamyka się tematy offtopowe, w których można zawierać nowe znajomości i scalać grupę stałych bywalców. Do czego to prowadzi? Wiadomo, usztywnienie życia na forum, i związane z tym raczej okazyjne wizyty użytkowników. Normalną rzeczą przecież jest, że wchodzi się tutaj nie tylko dla napisania kilku postów o wyższości AMD nad Linuksem, ale jeszcze by porozmawiać o rzeczach odrywających się tematycznie od komputerów.

Czy takowe działania mają na celu podniesienie poziomu? Ludzie mający doświadczenie w tematyce komputerów i tak wybierają fora stricte specjalistyczne typu wss, bsdguru albo 4p. To co dzieje się tu teraz jest bardzo widocznie odbierane przez użytkowników jako zjawisko negatywne, nieprawdaż?

  • 0

#2 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 08:00

Zamknięcie tematu w OT było tylko i wyłącznie prywatną decyzją makensisa, aktualnie toczy się dyskusja w tej sprawie której wynik mam nadzieję będzie widoczny w najbliższym czasie.

  • 0

#3 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 16:04

Dobrze my to rozumiemy, tylko czemu moderator Celdur wykazuje nadgorliwość i 1. zmienia nazwę mego wątku, 2. zamyka go, uzasadniając to strachem przed konsekwencjami. Przecież wątek ten nie wyrządzał nikomu krzywdy, to u tego moderatora wykazuje nadgorliwość a wiadomo jakie skutki są poprzez nadgorliwość. Nie jednemu nie słuszną krzywdę wyrządziła, gdyby to odemnie zależało wyznaczenie osób na moderatora, to wolałbym osobę mniej znającą się na komputerach czy innym temacie (bo wiedzę w czasie można przyswoić), ale charakteru no to na to potrzeba dużo czasu a dla niektórych i życia mało.
  • 0

#4 #plus

#plus

    Uzależniony od forum

  • 1 315 postów

Napisano 16 01 2009 - 17:15

Trivelt przecież wytłumaczył że:

(...) aktualnie toczy się dyskusja w tej sprawie której wynik mam nadzieję będzie widoczny w najbliższym czasie.

Czyli póki co luźnych tematów do pogadanek nie będzie.

Proponuję więc być konsekwentnym, i zamknąć pozostałe niepotrzebne tematy, czyli "Urodziny", "Nasze fotki" i "Jesteś tu nowy - przywitaj się". Rozpoczynamy erę forum dla informatyków, zrywamy z konwencją forum dla ludzi.
  • 0

#5 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 01 2009 - 17:45

/../moderator Celdur wykazuje nadgorliwość i 1. zmienia nazwę mego wątku, 2. zamyka go../../


Bo nie będzie na forum żadnych fanclubów brutusa.. Wolę już nazwę "pogaduchy II", bo i tak o ^@$ Maryni żeście tam pisali. A skoro Mak zamknął pierwowzór, to z drugim zrobiłem w końcu tak samo. Nie podlega to dyskusji. Czas pokaże co z będzie ze wcześniejszym tematem i tyle.
  • 0

#6 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:10

Widzisz jaki ty jesteś a mi gotowyś wszystko zarzucić, wszystko co najgorsze. Boisz się ze okaże się że mam swych fanów a ty nie i że koło ciebie pusto.
Zachowujesz się jak dziecko w piaskownicy :rolleyes: , "Nie będzie żadnych Fanklubów Brutusa" :sciana: , bo się rozpłaczę.
Nawet nie spytam się ciebie dla czego bo to widać jak na dłoni i jak ciebie ludzie mają traktować jak dorosłego poważnego człowieka.
  • 0

#7 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:16

Zaraz zaraz, ja nigdy nikomu niczego nie zarzucam.. Każdy inny temat fanclubowski jakiegokolwiek użytkownika skończyłby tak samo.. I oceń najpierw siebie, a potem innych.
Dobra ja kończę off'ować.
  • 0

#8 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:34

A co ci taki temat przeszkadza?, pytam teraz tak ogólnie, bo piszesz że każdy kto by założył taki temat ty byś go zamknął. Co do mojej samo oceny to święty nie jestem mam swe wady ale zalet ty mi nie ujmuj bo każdy ma swe wady i zalety.
Tylko zależy w jaki sposób nasze wady czy zalety, oddziaływują na innych i co przeważa czy wady czy zalety.
  • 0

#9 Parry

Parry

    Kobieciarz

  • 325 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:36

Forum powinno wrócić takie jak było... W lata dawnej świetności...:rolleyes:
  • 0

#10 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 18:38

Jestem za tymi rencami :sciana: i nogami :rolleyes: , aby szef forum był tego samego zdania.
  • 0

#11 Gość_Vojt007_*

Gość_Vojt007_*

Napisano 16 01 2009 - 18:45

Nie będziemy się bawić w kotka i myszke. Jesli makensis zamknął pogaduchy to my nie możemy tworzyć nowych, o tej samej tematyce (a właściwie jej braku) tylko się z tym pogodzić lub dojść do porozumienia, bo chyba sobie kpicie, że co chwila bedą wyrastały wątki pt. Pogaduchy I, II, III itd., a moderatorzy bedą je zamykać.

  • 0

#12 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 19:00

A co ma Fan-klub usera do pogaduch, czy ja prosiłem o zmianę tematu wątku z Fan-klub Brutusa na Pogaduchy II to samowolna decyzja Celdura jako moderatora.
A to o czym rozmawia się w danym wątku decyduje autor wątku zgodnie z regulaminem, gdyby padło pytanie o komputer rozmowa by była na ten temat a tu było pytanie kierunkowe i ogólne. To co założę temat np. o procesorze AMD i jaką mam gwarancję że nie zostanie mi nazwa wątku nie zmieniona i jeszcze zostanę posądzony o zakładanie tematu nie właściwego.
Mamy przykład, a co do dogadania się cale forum jest gotowe na dyskusję by dojść do porozumienia aby forum rosło w siłę i było przyjazne członkom forum. Ale ta chęć musi być z obu stron a nie jak w tym przysłowie "Mówił dziad do obrazu a obraz ani razu".

  • 0

#13 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 01 2009 - 19:16

Dobra koniec tego, nie będziemy słuchać tej Twojej ciągłej paplaniny. Jeszcze jedno słowo na mój temat, że Celdur, to Celdur tamto i zarobisz warna. Wyjaśniliśmy sobie wszystko już wcześniej więc po kiego się ciągle rzucasz. Nazwa została zmieniona, bo temat był od razu do śmieci przeznaczony. A teraz na koniec zacytuję "I Ty chcesz żeby Cie traktowali jak dorosłego poważnego człowieka?" Przemyśl sobie, zanim znowu cokolwiek podobnego napiszesz.
  • 0

#14 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 16 01 2009 - 21:32

Do czasu poprawy ShoutBoxa, otwieram wątki w pogaduchach.
  • 0

#15 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:22

A może zrezygnować z SB na korzyść Pogaduch?.
  • 0

#16 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:29

A może nie.. Ja wolę SB od durnego tematu.. I tak tego wszyscy nie czytają, bo się nikomu nie chce. Wygodniej jest walnąć coś na SB i z kimś pogadać na szybko.
  • 0

#17 motyx

motyx

    Zaawansowany użytkownik

  • 571 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:30

ale czy nie było lepiej na forum jak było?
Pogaduchy+SB.

Ostatnio forum straciło swoją atmosferę. Do niedawna wchodziło się tutaj kilka(naście) razy dziennie, żeby pogadać z ludźmi. Teraz to tylko łazi się po tematach, gdzie nowo zarejestrowane pijawy pytają "jak zdjąć simlocka" , "oceńcie zestaw", "jaka karta graficzna"....
  • 0

#18 db45

db45

    Emerytura

  • 945 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:35

Tylko, że większość wchodzi, by pospamować w Pogaduchach i nic więcej nie robić :P
  • 0

#19 brutus3

brutus3

    Profesjonalista

  • 2 406 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:40

Z tymi simlockami to aż rzygać się chce, nawet pytającym nie chce się przeglądać internet.
  • 0

#20 Celdur

Celdur

    Republic of Gamers

  • 6 100 postów

Napisano 16 01 2009 - 22:40

Dokładnie.. Nic innego nie robią tylko siedzą w pogaduchach. A jak coś piszą w tematach normalnych, to jest to żywcem ściągnięte z Wiki i tylko pozmieniane na swoje.. :P

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych