Skocz do zawartości


orzechadam

Rejestracja: 25 kwi 2007
OFFLINE Ostatnio: 19 05 2007 21:35
-----

Moje tematy

Test Drive Unlimited

25 04 2007 - 21:17

siema moim zdaniem to bardzo fajna gra bardzo rozbudowana i wogóle a wy co sądzisie o teg gierce odp

//Informatyk: Na przyszłość nie używaj wielkich liter w tytule ;)

klawiatyra na USB nie widziana w DOSIE

25 04 2007 - 21:14

Witam mam nową bezprzewodową klawiature z myszką one są na USB przedtem miałem sprzęt na ps2 i było ok a teraz Dos nie widzi klawiatury dpiero przy starcie systemu gdy pojawia sie okna logowania klawiatyra i mysz zaczynają żyć nie wiem czemu chciałem dokupić przystawke ale nie ma takich są tylko z ps2 na usb a ja potrzbował bym z usb na ps2 są ale tylko z jednym wejściem na usb i ps2 a ja bym musiał mnieć 1 USB i 2 PS2 do kompa nie wiem co zrobić słyszałem że można zmienić ustawienia w DOSIE ale ja nie mam pojęcia jak tam pozmieniać aby było odbrze może ktoś zna sie na Dosie i pomosze ja Płyte główną mam firmy GIGABYTE proszę o kontakt POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Problem klawiaturą na USB

25 04 2007 - 19:25

Witam mam nową bezprzewodową klawiature z myszką one są na USB przedtem miałem sprzęt na ps2 i było ok a teraz BIOS nie widzi klawiatury dpiero przy starcie systemu gdy pojawia sie okna logowania klawiatyra i mysz zaczynają żyć nie wiem czemu chciałem dokupić przystawke ale nie ma takich są tylko z ps2 na usb a ja potrzbował bym z usb na ps2 są ale tylko z jednym wejściem na usb i ps2 a ja bym musiał mnieć 1 USB i 2 PS2 do kompa nie wiem co zrobić słyszałem że można zmienić ustawienia w BIOSIE ale ja nie mam pojęcia jak tam pozmieniać aby było odbrze może ktoś zna sie na Dosie i pomosze ja Płyte główną mam firmy GIGABYTE proszę o kontakt POZDRAWIAM WSZYSTKICH ;)