Skocz do zawartości


Zdjęcie

opinie na temat windows vista


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 pytla

pytla

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 07 01 2008 - 18:51

w innym poscie pisalem juz o moich problemach ale doszedlem do tego ze jednak moj komp na viscie musi smigac bo inaczej sterowniki nie pochodza.
ale nie dziala kamerka zintegorwana i wi fi.wszystko zainstalowane a jak wlacze kamerke to sie wiesza program w ktorym obsluguje kamerke.wi fi nie polaczy sie z siecia bo sie wlacza i wylacza.
bylem w punkcie gdzie go zakupilem.(w barcelonie mieszkam) gosc powiedzial ze to prawdopodobnie problem w tym systemem ktory zainstalowalem.mozliwe ze jakis blad jest.powiedzial zeby zainstalowac taki co byl standartowo viste home basic i powinno dzialac dobrze.dopiero jesli mialbym problemy to wezma na gwarancje inaczej moga wziasc na gwarancje ale zaplace za nowy system jesli wszystko bedzie dzialac poprawnie.
o co z tym chodzi? mozliwe ze to co mam vista ultimate ma jakies bledy czy co?
mam procesor amd turiona 64x2.czy system 32 bitowy ma cos do tego?
poradzcie:)
pozdrawiam:)

  • 0

#2 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 08 01 2008 - 00:04

Wiesz, ciężko powiedzieć i doradzić Ci mądrze - równie dobrze może być konflikt z jakimś elementem Visty (Aero na przykład) którego nie ma w Home Basic a równie dobrze problemy mogą wynikać z innych przyczyn (kodeki, oprogramowanie jakieś na Ultimate zainstalowane).

Co to jest za sprzęt ?

PS To że masz Turiona nie ma znaczenia.

  • 0

#3 pytla

pytla

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 08 01 2008 - 18:43

karta do wi fi: Atheros AR5007EG Wireless Network Adapter
net: Karta Realtek RTL8139/810x Family Fast Ethernet NIC
plyta glowna produkcji packard bell.
pytalem znajomego informaryka to mowil zeby biosa odswierzyc i powinno chodzic.bo cos tam seryjnie przygotowany pod viste i niby ze niezgodnosci sa z nr visty ktora mam teraz.
zastanowie sie jeszcze.piszscie jesli cos wpadnie do glowy:)
pozdrawiam:)
  • 0

#4 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 08 01 2008 - 18:51

Jaki to dokładnie packard bell ?
  • 0

#5 pytla

pytla

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 08 01 2008 - 19:57

dokladnie easynote mx52-b-054
  • 0

#6 Tequila

Tequila

    Stały użytkownik

  • 386 postów

Napisano 08 01 2008 - 20:06

Ciężka ta strona Packard Bell po hiszpańsku dla mnie - jakis model znalazłem MX52 - zerknij czy sterowniki, które instalowałes sa w takiej samej wersji jak na stronie - może nowsze wyszły (jeżeli to nie ten laptop to niestety będziesz musiał poszukac sobie go samemu bo ja po hiszpańsku tylko "mucios gracias" potrafie powiedzec ;)) i aktualizacja ich załatwi sprawę.
  • 0

#7 pytla

pytla

    Obserwator

  • 8 postów

Napisano 08 01 2008 - 20:13

pierwsze co zrobilem to aktualizacja ze strony packard bella.wszystko zainstalowane jak trzeba.
zostala mi tylko aktualizacja biosa.ale na stronie mam wersje 207 a w kompie 210.nie wiem czy sie w to bawic.sprobuje jak mnie natchnie windowsa golasa bez dodaktow i odpalic z samymi sterownikami.jesli nie bedzie smigac to nie wiem.bios nowy na starszego? moze to bedzie wyjscie..?
  • 0

#8 ppp208

ppp208

    Początkujący

  • 13 postów

Napisano 02 08 2008 - 16:22

ja tez mam viste ultimete i jest dużo błędów

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych