Skocz do zawartości


omell

Rejestracja: 21 kwi 2008
OFFLINE Ostatnio: 08 05 2008 08:35
-----

Moje posty

W temacie: Nie mogę zainstalować karty graficznej

23 04 2008 - 20:58

to wkoncu ile masz tych dwiekow? 10? 13? Czy raz 10, a kiedy indziej 3? Proponuje dokladnie zliczyc dzwieki.Sprawdzenie wszystkiego pokolei tez jest dobrym pomyslem.



Miałem tyle dźwięków ile napisałem, i opisałem je tak jak je słyszałem. Teraz już komp się odpala z kartą graficzną ale jej nie widzi. Jeden kolega z innego forum napisał mi żebym odpalił kompa z wyciągnięta grafika i jak odpali to żebym wszedł do BIOSa i przestawił grafikę na PCI i włożył kartę i restart zrobił, no i zadziałało. Komputer sie odpala normalnie ale nie widzi karty graficznej

W temacie: Nie mogę zainstalować karty graficznej

21 04 2008 - 22:44

Możesz po kolei usuwać urządzenia za każdym razem uruchamiając kompa i sprawdzać czy jest błąd - do momentu gdy zostanie tylko jedna kość pamięci i cpu. wtedy masz tylko dwóch podejrzanych (nie licząc płyty). Metoda trochę męcząca ale skuteczna.




Wcale nie takie męczące bo mam CD-ROM, stacje dyskietek, dwie kości pamięci i kartę muzyczną. A jak to nie pomoże to co wtedy?? Może format pomoże, jak myślicie ??

W temacie: Nie mogę zainstalować karty graficznej

21 04 2008 - 20:22

Nie wiem jak interpretować te dźwięki ponieważ wydaje mi się że najpierw są takie szybkie dwa krótkie i od razu po nich osiem dźwięków i nie wiem jak to liczyć, czy jako 10 czy może jako 2 i 8. Później też jest podobnie, dwa szybkie dźwięki i zaraz po nich jeden i to wszystko. Nie wiem jak je liczyć. A to jest link do tabelki dźwięków BIOSa

http://krabb.net/old/jak/jak_sprzet/jak_sprzet_kodybiosu.htm

W temacie: Nie mogę zainstalować karty graficznej

21 04 2008 - 11:22

Nie jest zepsuta, sprawdzalem na innym komputerze i dzialala bez zarzutow. Chyba trzeba coś skonfigurować w biosie może, no nie wiem sam

W temacie: Nie mogę zainstalować karty graficznej

21 04 2008 - 10:24

Karta działa bo ją sprawdzałem i dobrze siedzi w slocie