Skocz do zawartości


oliinq

Rejestracja: 10 mar 2013
OFFLINE Ostatnio: 11 03 2013 19:45
-----

Moje posty

W temacie: Lokalizacja serwera a prawo polskie

10 03 2013 - 03:00

dziekuje bardzo za odpowiedz

Napisałes

" Natomiast jeśli Twój skrypt to połączenie np. PHP z MySQL gdzie w SQL przechowujesz takie dane jak wymieniłeś powyżej a skrypt PHP nie jest odpowiednio zabezpieczony (brak filtrowania danych) to wyciek danych jest prawdopodobny."

Jak strona będzie miała tylko charakter informacyjny bez możliwości rejestracji żadnych bajeranckich wstawek zakładek itp tylko możliwość pisania typu shoutbox to jak by było wtedy z tymi danymi ?
Czy te połączenie PHP z MySQL to zapewnia serwer firma na której jest podpięta stronka ? o to chodzi tu ? ( sory ale za bardzo nie znam się na tym )
Gdzie są dane właściciela strony przechowywane? Niestety ja się nie znam na tym , czy te dane nie są jakoś przechowywane przez firmę ?

Czyli jeżeli Państwo Polskie by chciało się dobrać do mnie to nie namierza mnie za chiny jak strona jest podpięta za granica? ( bez pomocy firmy na ktorej jest strona)

Czy słuzby w polsce jakby chceli mnie namierzyc jak serwer jest w Czechac to moga bezposrednio zwrocic sie do tej firmy ? czy najpierw musza zwiadomic organy sciagnia w Czechac i ci dopieru moga w imieniu Polski udac sie do firmy i wyciagnac dane wlaściciela strony?


Pisałeś że lepiej mieć serwer w Państwach bardziej liberalnych np Czechy rozumiem o co chodzi mógłbyś podać jakaś stronkę gdzie w Czechach, Holandii pewnie tez oferują dobre bezpieczne serwery?


Czy zwykły lajk bez znajomości PHP i innych jeżyków programowania da rade podpiąć prosta stronkę na serwer ?