Skocz do zawartości


Zdjęcie

niedziałające kółko/scroll w myszcze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 10 01 2009 - 09:51

Ostatnio zaczęło mi się psuć kółko na myszce.Czyli po prostu działa a nagle przestaje działać przewijanie stron dokumentów.Działa jedynie jak nacisnę kółko i przesunę myszką.Najdziwniejsze to jest to ze jak nie używam myszy to załapuje na chwile.Bywa tak ze działa parę dni bez zarzutu.Dla testów podłączyłem tez PS/2 w tym samym momencie i tu scroll działa.Więć tylko na bezprzewodowej to się dzieje.
Mysz jest bezprzewodowa w raz z klawiaturo bezprzewodową.A do komputera jest podłączony na USB stacja ładująca baterie myszki.Ma ona kontrolki za każdym naciśnięciem jakiegokolwiek guzika czy od klawiatury czy myszy miga kontrolka .Jedyne jak ruszam scrolem to nie działa jak by wina leżała w myszce.

Mysz optyczna 2,40GHz z zestawu z komputerem Vobisa
Mysz jest bezprzewodowa(stacja ładująca/odbiornik) na USB.zmiana gniazda nic nie pomaga
Menadżer Urządzeń:niema błędów.Odinstalowałem i na nowo instalowałem sterowniki nic nie pomogło
Brak mozliwosci sprawdzemiana innym komputerze
Baterie są dobre

  • 0

#2 freedom1

freedom1

    Początkujący

  • 38 postów

Napisano 10 01 2009 - 09:54

kup nową myszkę ;p
PS. Ile dałeś za ten komputer?

  • 0

#3 rafal194

rafal194

    Zaawansowany użytkownik

  • 413 postów

Napisano 10 01 2009 - 10:00

Ha Ha ale zabłysnął poradą.
Mysz ma zaledwie 6miesięcy.Lepiej oddać na gwarancie niż wywalać 150zł na nowa myszkę.
A za komputer 2000

---------------------------------------------
Edycja:Zamknięcie tematu bo widzę ze za trudny problem rozwiązany sprzęt poszedł na gwarancję.



Edycja:Właśnie dostałem nową mysz wraz z klawiaturą.Niestety nie powiedzieli co tamtej było

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych