Skocz do zawartości


Zdjęcie

nie można zainstalować XP na Viście


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominias92

Dominias92

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 21 10 2008 - 20:53

Witam

Mam problem ponieważ chciałbym na viście zainstalowac windowsa XP ale wyskakuje mi błąd, że nie można zainstalowac windowsa z dysku cd ponieważ na dysku znajduje się nowsza wersja czyli vista. A jak próbuje włączyc instalacje podczas uruchamiania komputera to wyskakuje błąd, że na dysku znajdują się wirusy. Chciałbym się dowiedziec co macie mi do zaproponowania w takiej sytuacji z góry dziękuje

Pozdro od Dominias92

  • 0

#2 Chinka

Chinka

    Seal of Approval

  • 426 postów

Napisano 21 10 2008 - 20:55

Niby w czasie bootowania płytki CD podczas startu systemu wyskakuje komunikat o niebezpieczeństwie wirusami... ciekawe... jaka to konfiguracja??

  • 0

#3 Dominias92

Dominias92

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 22 10 2008 - 19:38

A jest jakiś sposób, żeby zainstalowac na viście XP ??? jeśli tak to proszę o odpowiedz w jaki sposób zrobic tak aby oba windowsy chodziły
  • 0

#4 Chinka

Chinka

    Seal of Approval

  • 426 postów

Napisano 22 10 2008 - 19:47

Chodzi o to, żeby można było wybierać podczas włączania systemu?? Jeśli tak, to powinno ruszyć mimo tego - możesz pokazać treść tego komunikatu z wirusami??
  • 0

#5 Dominias92

Dominias92

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 24 10 2008 - 22:42

Proszę bardzo oto ten komunikat

Pojawił się problem i system windows został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera
Jeżeli po raz pierwszy widzisz ekran błędu stop
ponownie uruchom komputer. Jeżeli ten ekran pojawi się ponownie wykonaj następujące kroki

Potem trochę tych informacji technicznych itp a potem pisze takie coś

Sprawdź czy komputer nie ma wirusów. Usuń wszelkie nowo zainstalowane dyski twarde i kontrolery dysków twardych. Sprawdz dysk twardy aby upewnic się, że jest on poprawnie zainstalowany i skonfigurowany
Uruchom program CHKDSK /F aby sprawdził czy dysk twardy nie jest uszkodzony a następnie uruchom ponownie
  • 0

#6 Chinka

Chinka

    Seal of Approval

  • 426 postów

Napisano 25 10 2008 - 11:28

I właśnie potrzebne mi są te dane techniczne

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych