Skocz do zawartości


Zdjęcie

newsy i edycja treści w podstronach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 cybul92

cybul92

    Początkujący

  • 30 postów

Napisano 13 12 2010 - 22:51

Witam,
(szukałem ale nic podobnego nie znalazłem)

Mam stronę html+css.
W index.html w określonym miejscu mają znajdować się newsy (temat, autor, data, treść) => dodawane za pomocą jakiegoś panelu, formularza...
W podstronach (różnych kategoriach) np. historia.html w tym samym miejscu co w index.html będzie sama treść i grafika (różne formatowanie tekstu, zdjęcia itp) => też dodawane z jakiegoś panelu.

Podsumowując: mam stronę, a powiedzmy między <div></div> chciałbym mieć w index.html system newsów, a w pozostałych podstronach skrypt wstawiania treści z edytorem (podstawowy - rozmiar czcionki, wstawianie obrazków, rozmieszczenie...)
Najlepiej w jednym panelu administracyjnym, chociaż nic się nie stanie jak będzie ich więcej...


Czy są gotowe skrypty, które pasują do moich wymagań ? - jeśli tak to proszę o wymienienie takowego...


Proszę jeszcze o podanie samego takiego prostego systemu newsów.

Całość może być nawet jako system newsów na każdej z podstron, tylko aby w jednym panelu administracyjnym było do wyboru czy news idzie do index.html czy np. do historia.html ...



Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam :D

PS. Przepraszam, jeśli umieściłem temat w złej kategorii (jeśli tak to proszę o przeniesienie do tworzenia www)

Użytkownik cybul92 edytował ten post 13 12 2010 - 23:51

  • 0

#2 cammb

cammb

    Początkujący

  • 10 postów

Napisano 30 01 2011 - 19:24

może przeżuć całą stronę na jakiś system CMS ? np. joomla

  • 0

Zobacz więcej tematów z tagiem: CSS tworzenie stron internetowych formularz



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych