Skocz do zawartości


Zdjęcie

[net] Internet na telefonie w tp oprócz neostrady: netia, gts energis(multimo). Co wybrać?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Manieczki

Manieczki

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 05 06 2007 - 18:33

Witam
Mieszkam poza miastem więc nie pozostawało mi nic innego oprócz neostrady(radiówka raczej odpada). Ale niedawno dowiedziałem sie że niektóre firmy wykupiły od tp część lini i mogę mieć również internet w netii i gts energis(multimo). W obydwu tych firmach ceny są podobne(tańsze od neo): http://www.internet.multimo.jgh.pl/index.p...-na-12-miesiecy
http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html
Interesuje mnie opcja 1 mbit/s bo 512 to juz za mało a 2 mega już jest za drogie. Umowa 12 lub 24 mies ale lepiej by było wziasc 12 bo bedzie jeszcze taniej.
Może ktoś już skorzystał z usług tych firm i może cos o nich powiedzieć. Które oferty polecacie? Chodzi mi głównie o to żeby opłata miesięczna była możliwie jak najtańsza i żeby usługi były bezawaryjne. Może ktoś zna jeszcze inne firmy które wykupiły linie od tp?
Pozdrawiam serdecznie i proszę o podpowiedzi :D

  • 0

#2 Jotgie

Jotgie

    Zorientowany

  • 905 postów

Napisano 06 06 2007 - 23:40

Ja jednak będę Ciebie namawiał, być pozostał w NEOZDRADZIE. Np. NET24 (Netia) to gwarancja szybkości DO 1 Mbps i często transfer spada do nawet 400 Kbps - a nie jak w NEO gwarantowane 1 Mbps

  • 0

#3 Manieczki

Manieczki

    Początkujący

  • 59 postów

Napisano 08 06 2007 - 20:32

Ja jednak będę Ciebie namawiał, być pozostał w NEOZDRADZIE. Np. NET24 (Netia) to gwarancja szybkości DO 1 Mbps i często transfer spada do nawet 400 Kbps - a nie jak w NEO gwarantowane 1 Mbps

Morzesz mieć racje. wiec zapewne zaczekam do 30 czerwca bo ma sie wtedy skonczyc promocja neostrady megainternet i może dadza cos tanszego albo za nizsze pieniadze. Ale najgorsze jest to ze tp cały czas przedłuża tą promocje z miesiaca na miesiąc wiec nie mam pewnosci czy wejdą z nową promocją czy znowu ją przedłużą. Dzwoniłem nawet do nich i sie pytałem czy będą mieli jakąs nową promocję a pani w obsłudze mi mówi ze nie ma takich informacji i raczej nikt tego nie wie. Lecz jednak pan w telefonicznym dziale obsługi klienta Netii powiedział mi ze tp ma wprowadzić jakas nową ofertę.
Czy są jakies stronki z których mogę sie dowiedziec o planowanych ofertach tp?
.......
Jakie są wady radiówki? Zastanawiam sie nad niejaką firma NETMEDIA(lublin). Mają przyjechac we wtorek zrobic testy czy tu gdzie mieszkam dochodzi sygnał. Tylko najgorsze jest to ze musze znalezc 8 osób bo inaczej to im sie nie opłaca tu tego sprzetu stawiac.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych