Skocz do zawartości


Zdjęcie

[net] Dostawcy internetu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bloody.1ips

bloody.1ips

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 02 08 2007 - 15:22

Od jakiegos czasu nosze sie z zamiarem zmiany dostawcy internetu - narazie korzystam z lokalnej sieci w bloku ale to pomalu zamalo jak dla mnie. No i cena - ciagle ta sama a transfery troche odstajace od 21go wieku.. Cos polecicie? Cena i jakosc - glownymi kryteriami.

  • 0

#2 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 02 08 2007 - 15:33

Trudno Ci doradzić bo to zalezy od tego gdzie mieszkasz i jakie są możliwość np. Netia czy Dialog mają ciekawe oferty ale nie wszędzie da się od nich założyć łącze. Podobnie jest z kablówkami które mają czasem fajne oferty, ale sam musisz się zorientować czy i jakie są u ciebie dostępne. Dopiero jak napiszesz z czego możesz korzystać można Ci coś podpowiedzieć

  • 0

#3 bloody.1ips

bloody.1ips

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 03 08 2007 - 18:25

Mieszkam w duzym miescie. Net z kablowki odpada - nie mam tv wiec kablowki tez nie a zakladac nie zamierzam. Niby jakies gniazdo tam jest ale za aktywacje placic..
Tele2 teraz przejęło stery i niezle wypada - 15 miesiecy za darmo.
TP - w sumie nic nowego - zawsze krok za konkurencja.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 04 08 2007 - 00:15

A WiFi?
  • 0

#5 Nurek

Nurek

    Nie ma jutra bez komputra

  • 3 586 postów

Napisano 04 08 2007 - 08:44

Ja mam net z kablówki a nie mam samej kablówki więc niekoniecznie odpada. Za aktywację teraz nikt nie kasuje, no chyba że symboliczną złotówkę Nie wiem jak to wygląda w Tele 2 ale jak widzę że coś mi dają za darmo to już im nie ufam :-). Ogólnie myślę że nie warto zawierać umowy na dłużej niż 2 lata, bo łącza tanieją bardzo szybko i mozna się wkopac. Np. trzy lata temu neostrada 512 kosztowała 160zł miesięcznie, dziś łącze 512 mozesz mieć za 30-40zł. W tele2 przez 15 miesięcy nie płacisz a potem płacisz 49zł (za 1 Mb). Za trzy lata za 49 zł beda pewnie łącza 4-6 mbitów, a ty sie będziesz wkurzał płacąc tyle za 1mb. Poza tym warto sobie poczytać dokładnie regulamin żeby się nie okazało że masz np. limit ściąganych danych.
  • 0

#6 bloody.1ips

bloody.1ips

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 07 08 2007 - 14:41

Wifi odpada - u mnie jest tylko jeden pan ktory ogolnie to wszystkich olewa do czasu jak placa za to badziewie. Transfer kiepski, przyjdzie deszcz to go brak, pomocy technicznej brak..
No tak - zawierac umowe na dluzszy czas to troche ryzykowne ale zawrzec ja trzeba.. I najlepiej na czas okreslony - wtedy ceny sa znacznie korzystniejsze i modemy tanie.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych