Skocz do zawartości


MoFE Technology

Rejestracja: 03 wrz 2012
OFFLINE Ostatnio: 13 12 2012 14:09
-----

Moje posty

W temacie: ASUS GTS 450 TOP jak dobrze ją podkręcić ?

13 12 2012 - 12:10

Wiem, że zaczyna się od standardowego napięcia, ale na standardowym za dużo nie podniosę bo max o 10 MHz i wywala artefakty, a wraz z podnoszeniem napięcia grafika stawała się stabilniejsza. Udało mi się osiągnąć stabilne 950 MHz na GPU clock/ 1038 MHz na memory / 1900 MHz Shader
przy napięciu v1.175. To wszystko co w moim przypadku dało się z nią zrobić... Większe napięcie już sprawia pojawia się artefaktów przy 70 stopniach natomiast mniejsze napięcie to samo. W tej pozycji wszystko jest stabilne. Efekty ? z 17602 pkt. do 18205 pkt. w 3DMark 06 i skok z 2412pkt. do 2906pkt. w 3DMark 11.Wzrost klatek jednak zauważalny w grach, czy np. w benchmark Hitman Rozgrzeszenie. Ogólnie przyznam wam, że ta karta graficzna bije kartę GTX 260 mojego kumpla i jestem zadowolony z jej osiągów :)

W temacie: Pomysł na biznes

16 11 2012 - 13:43

A czy po za komputerami, sprzętem itd. Jest coś co jest wam potrzebne ? Sądzicie, że jest coś czego brakuje w każdym mieście ? Lub coś czego brakuje temu krajowi ?

W temacie: Pomysł na biznes

15 11 2012 - 21:18

Sąsiad to prowadził, utrzymał się przy życiu przez rok albo dwa. Twój pomysł jest za mało innowacyjny, wymyśl coś lepszego i najlepiej potem nie chwal się tym na forum komputerowym, bo ktoś bardziej obrotny podiwani ci pomysł.

Spokojnie pomysłów mam mnóstwo a to jeden z nich :) Dlatego wszystkiego nie wyjawię to logiczne :D
Ale interesuje mnie jeszcze czego wam brakuje ? Czego potrzebują ludzie ? W jakich miastach ? :)

W temacie: Pomysł na biznes

15 11 2012 - 21:04

Usługi serwisowe? Ok ale w małych miastach wystarczy 1-2 i to tylko w połączeniu ze sprzedażą sprzętu bądź innymi np usługami internetowymi. Bo sam serwis nie ma moim zdaniem racji bytu.

Akurat tak się składa, że w moim mieście są dwa sklepy komputerowe, z czego na pewno jeden naprawia komputery nie robiąc tego za dobrze, ale czy ten drugi naprawia tego już nie wiem ;p
Pomyślałem, żeby zbudować coś nowego, zaskoczyć klienta, dojeżdżać po sprzęt. Część sprzętu na miejscu, a część na zamówienie bo wiadomo czemu. Miasto liczy ok. 20.000 tyś mieszkańców :)
Chciałbym by był to lepszy sklep od innych, młoda ekipa i wio z całych sił :)