Skocz do zawartości


Zdjęcie

modyfikacje windowsa xp?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vegosan

Vegosan

    Nowy

  • 3 postów

Napisano 09 03 2007 - 14:26

Witam.Przyznam ze dawno mnie tu nie byli i widze ze nawet konto mi skasowali no ale coz - zmiany to zmiany.

Mam nastepujace pytanie.Moze juz ktos mial cos z tym do czynienia.

Caly czas mam zainstalowany system windows XP jednak widze ze sa rozne nowosci,modyfikacje windowsa XP?

Windows XP Blade Edition v7_01_27
Windows Xp PRO SP2 Full Student Release
Windows XP SP3 Special Edition 2006
Microsoft.Windows.XP.Professional.Corporate.SP2.Integrated

nigdzie nie znalazlem informacji o tych ulepszeniach systemu.Korzysta ktos z tego ? ma to jakies unowoczesnienia i ktory z systemow ewentualnie warto nabyć dla polepszenia działania nowszego juz komputera?

Vista narazie odpada - ciągle ma bledy i jest w fazie testow

  • 0

#2 PC Pogromca

PC Pogromca

    Stały użytkownik

  • 239 postów

Napisano 09 03 2007 - 15:49

Wydaje mi się, że uaktualnienia które podałeś nie zostały stworzone przez microsoft więc radzę Ci się dwa razy zastanowić zanim je zainstalujesz. Ja w każdym razie bym sobie to darował. Jakichś wielkich rewolucji to na pewno nie wprowadzi, bo byłoby to wtedy bardziej popularne, a szkód może narobić.

  • 0

#3 coolzio

coolzio

    Stały użytkownik

  • 154 postów

Napisano 09 03 2007 - 19:59

To są zmodyfikowane wersje windowsów, które podczas instalacji instalują (albo i nie) dodatkowe programy, schematy pulpitu, ustawienia, tak żeby później nie musiał robić tego ręcznie. Co do nabycia tych wersji windowsa to naprawdę szczerze wątpię czy będą one kiedykolwiek dostępne w sklepie. Microsoft z tego co wiem nie pozwala na taką ingerencję w strukturę swojego programu, a co za tym idzie robi te programy nielegalnymi.
Także sory ale jak chcesz ich używać to na swoją odpowiedzialność.
  • 0

#4 makensis

makensis

    Naczelny

  • 5 036 postów

Napisano 10 03 2007 - 14:37

Jeśli chodzi o modyfikacje Windows to znalazłem stronkę z packami Microsftu, które nigdy nie były upubliczniane - np. na pewien problem było rozwiązanie, które wymagało kontakt z Centralą Microsoftu i oni wysyłali taki nieoficjalny pack. Tak więc na stronce można znaleźć wiele takich packów, niestety do wersji angielskiej: http://hf.xable.net/.

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych