Skocz do zawartości


mmmmarta

Rejestracja: 09 maj 2008
OFFLINE Ostatnio: 16 05 2008 19:09
-----

Moje posty

W temacie: keylogger

14 05 2008 - 18:58

Poczytaj sobie : http://www.bezpieczenstwosystemow.pl/index.php?topic=18.0



hm widze ze troche trzeba bylo by do tego przysiasc, a chwilowo nie mam czasu, poza tym czy nie za duzo informacji wtedy przekaze ekipie forum ?

No i mam takie pytanko jedno (tylo wezcie pod uwage ze to vista-czyli nie tak samo wszystko jak w poprzednich systemach) ... znalazlam w folderze c:/users/default (byl to folder ukryty - dopiero widoczny po ustawieniu odpowiednich "opcji widznia folderow") czy ma mnie to jakos niepokoic ???????????? Poza tym ukrytym były oczywiscie utworzone foldery: Marta i Publiczny i gdybym utworzyła kolejne konta uzytkownikow pojawiłby sie tam foldery z ich nazwami. Jeśli ten default nie jest zadnym wlamem to jaki program czy moje dzialanie utworzylyby ten folder, no i najlepiej jesli wasz wypowiedzi bylyby poparte jakimis linkami z sieci (stronkami na ktorych piszą o tym) bądź podobnymi.

Pozdrawiam

W temacie: keylogger

12 05 2008 - 16:43

Niebardzo wiem co to jest właściwie log w combofixie ? :) :)

W temacie: keylogger

11 05 2008 - 17:51

hakerom z ogromną wiedzą wystarczy to że jesteś podłączony do internetu...


Dziekuję za tę herezję :)))))))

W temacie: keylogger

10 05 2008 - 10:38

Reasumując: antywirus, firewall, jakiś antyspyware (f.e. Ad-Aware), PeerGuardian w celu odrzucania nie powołanych połączeń no i ewentualnie jakiś program do czyszczenia dysku z niepotrzebnych śmieci, a na koniec trochę rozsądku i powinno być ok :)


hm czy wystarczy windows defender i avast jako programy antywirusowe i antyspyware'owe? A router jako firewall (nie mam zewnetrznego ip)? No i zwykłe windosowskie oczyszczanie dysku jest wystarczjące? Napiszcie coś wiecej o firewall'ach i peerGuardian'ie pod viste... dzieki temu ost programowi bede mogła monitorować wszystkie ip z którymi łączę się w sieci?

:)) możecie też napisać jakiś kodeks wszystkich grzechów głównych, aby stać się obiektem "HackMe" dla wyrafinowanych hakerów z ogromną wiedzą ...