Skocz do zawartości


miealeks

Rejestracja: 25 wrz 2023
OFFLINE Ostatnio: 09 10 2023 13:24
-----

Moje tematy

Jakie siano dla królika sugerujecie kupić?

09 10 2023 - 13:25

Cześć. Rozważam nad przygarnięciem do domu królika i zamierzam się odpowiednio do tego przygotować. Aktualnie szukam porad odnośnie tego, jakie sianko dla królika jest najodpowiedniejsze. Czy są tu posiadacze tych zwierzaczków? Znalazłam ciekawy artykuł sianko dla królika, jak oceniacie? Wydaje się spoko, jeżeli chodzi o wiedzę. Macie jakieś rady dla osoby początkującej? Ze względu na to, że będzie to początek mojej przygody z gryzoniem, chciałabym być gotowa jak tylko mogę. Jeżeli chcecie, to możecie napisać coś o swoich pupilach - z chęcią przeczytam. Dzięki za odpowiedzi.


Sprzedaż własnych ebooków

25 09 2023 - 10:14

Hej. Pracuję jako profesorka i od lat tworzę materiały dla najmłodszych. Mogę powiedzieć, że jestem ekspertką w tej dziedzinie! Dużo czasu myślałam, jak sprzedawać ebooki, aż w końcu zdecydowałam się podjąć partnerstwo z doświadczoną stroną. Jeśli blogujecie lub jesteście profesjonalistami w jakimś temacie oraz planujecie wydać swojego e-booka lub poradnik, skontaktujcie się ze mną. Przedstawię, jak szybko zacząć. Zaglądając w artykuł przeczytacie o podstawowych kwestiach, odnośnie sprzedaży e-booków online.