Skocz do zawartości


michu552

Rejestracja: 15 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 04 10 2009 11:16
-----

Moje tematy

Problem ze sterownikami

02 06 2009 - 16:56

Siemacie, jak już wcześniej pisalem chcialem sobie obcykać jak ten system linux wygląda itp.
Mam jedno pytanie, jak cokolwiek pobrać na tens system, dodam ze mam Ubuntu 9.04 tam jest Firefox, chcialem pobrac sterowniki pod moja karte bo mnie oczy boja jak patrze na 800x600. Jak to zrobic.

prosze o odp.



//Nazwij temat bardziej treściwie albo kosz /macsch

Bing - Nowość od MS'a

02 06 2009 - 09:52

Nie dawno powastała nowa wyszukiwarka od MS'a Bing
Jakie są wasze odczucia na jej temat, ja powiem ze mi sie bardzo podoba jej funkcjonalnosc i estetyka.
Microsoft twierdzi ze za kilka lat to włąsnie Bing będzie czołową przeglądarką na świecie a nie wszystkiem znany stary dobry wujaszek Google..


Prezentacja wyszykiwarki bing

Linux na początek

01 06 2009 - 19:06

Siemacie, mam taką sprawe czy mogł by ktos mi napisac instrukcje instalacji i podać link do jakiejc wersji Linuxa dla początkującego, słyszałem ze Ubuntu jest miłe...

Internet Explorer 8

31 05 2009 - 21:59

Witajcie, mam taki problem z przegladarka MS'a konkretnie z 8. Gdy siedze na necie jest wszystko okey ale gdy zamkne te przegladarke i ponownie chce otworzyc to caly czas laczy ze strona domowa tak jak by nie bylo sieci. Wylaczam te aplikacje i uruchamiam jeszcze raz i wszystko dziala normalnie, czy wie moze ktos co sie dzieje?

Win7 na płyte - Jak nagrać na płytę

06 05 2009 - 15:18

Witam, napewno juz kiedys był podobny temat odnosnie nagrywania systemu na płyte ale nie wiem czy był odnoscie Win7 bo własnie pobrałem koncowa wersje przed oficjalna RC i nie wiem jak nagrac to zeby startowalo mi przy włączeniu komputera prosze o pomoc



oto zdjecie tego co mam po rozpakowaniu .iso