Skocz do zawartości


mgdz

Rejestracja: 09 paź 2008
OFFLINE Ostatnio: 08 11 2008 17:04
-----

Moje tematy

Błąd podczas aktualizacji Kaspersky

07 11 2008 - 20:26

udało mi sie po wielkich bojach wyrzucić avasta instaluję kaspersky internet security i obojętnie czy wersję testową czy pełna nie mogę zrobić aktualizacji czy coś w ustawieniach jest nie tak? nie mam pojęcia juz nie wiem co mam robić może ktoś zna przyczynę?

[Pomoc] nie moge odinstalowac avasta

07 11 2008 - 11:17

proszę o pomoc jesli ktos wie jak to zrobic nie moge wyrzucić avasta dodaj usuń go nie widzi zainstalowałem program uninstaler widział go na początku strasznie długo z nim walczył l pokazał ze program jest usunięty a niestety avast dalej funkcjonuje i co najgorsze nie może się aktualizować jak mogę inaczej usunąć tego drania?????????robiłem opcje przywracanie systemu ale nie moge cofnąc się do czasu sprzed instalacji avasta

dziwne zachowanie kompa - 0x0000007E

06 11 2008 - 18:59

prosze was o pomoc w takiej sprawie otóż nawet parę razy dziennie system sie wiesza a na niebieskim tle wyskakuje mi komunikat następującej treści:

Pojawił się problem i system windows został zamknięty aby zapobiec uszkodzeniu komputera.Jeśli po raz pierwszy widzisz ekran błędu ponownie uruchom komputer,jeśli ten ekran pojawi się ponownie wykonaj następujące kroki:Upewnij się że na dysku jest wystarczajaco dużo miejsca,jeśli sterownik jest zidentyfikowany w komunikacie wyłącz go lub skontaktuj się z producentem w sprawie aktualizacji sterownika .Spróbuj zmienić karty video.Skontaktuj się z dostawcą sprzętu w sprawie aktualizacji systemu bios Wyłącz opcje pamieci systemu bios takie jak buforowanie i przesłanianie.Jeśli do wyłączenia lub usunięcia składników musisz użyć trybu awaryjnego ,ponownie uruchom komputer naciśnij klawisz F8 aby wyświetlić zaawansowane opcje startowe a następnie wybierz opcje tryb awaryjny
Informacje techniczne:
***: 0x0000007E (0xc0000047,0x804FCDF8,0xB66198B0,0xB6619900)
rozpoczynanie zrzucania fizycznej pamięci:
Zrzut pamięci fizycznej został zakończony
W sprawie dalszej pomocy skontaktuj się z administraatorem
komputer ma pare miesiecy jest składakiem wariuje mi w sumie od niedawna i nie wiem co jest grane jeśli by się znalazł ktoś kumaty co ma troche pojęcia o temacie byłbym wdzięczny pozdrawiam ;]