Skocz do zawartości


matus1

Rejestracja: 07 lis 2011
OFFLINE Ostatnio: 28 02 2012 17:28
-----

Moje tematy

Problem z HDD w notebooku , nie można zbootować.

24 02 2012 - 10:11

Witam mam laptopa Toshibe Satelite l500D PSLT0E.Mam problem z dyskiem MK3263GSX gdy ten dysk jest w laptopie to praktycznie nic nie mogę zrobić tylko do ustawień biosa i do bootowania mogę wejść ale gdy dysk jest odłączony od laptopa to da się przeinstalować tylko jak? jak on jest odłączony.Troche siedziałem przy nim i odkryłem że to może być problem ze sterownikiem dysku Disk.sys.Gdy próbuje laptopa zbootować z dysku hdd to jesst czarny ekran a po chwili Error loading operating system....Nie wiem co mam zrobić może ktoś wie jak mi pomóc z góry dziękuję.

Formatowanie HDD - jak?

28 01 2012 - 17:47

Mam Dysk Twardy od laptopa wyjęty i chciałem go jakoś sformatować tylko nie wiem jak to zrobić załączę link jak dysk wygląda
http://obrazki.elekt..._1287061886.jpg

Słyszałem na jakiejś stronce że jak się magnes przyłoży do dysku to się sformatuje ale nie wiem czy to zadziała

Problem ze startem systemu Windows 7

27 01 2012 - 12:42

Witam mam problem z uruchomieniem Win7.Włącza się prawie normalnie mogę wejść tylko do PHEONIXBIOS Setup Utility i nic więcej jeżeli nie wejde w to to bd cały czarny ekran i tak cały czas dopuki się nie wyłączy mam orginalnego Win7 tylko zniszczoną płytę nie do odczytu