Skocz do zawartości


mateoboss

Rejestracja: 29 lis 2008
OFFLINE Ostatnio: 31 12 2008 21:44
-----

Moje posty

W temacie: Płyta główna + zasilacz

31 12 2008 - 21:27

Ludzie powiedzcie, czy w tej płycie naprawde jest wyjście HDMI? Bo oglądałem screeny tej płyty i nie było! Chodzi mi o DOKŁADNIE ten model co na screenie poniżej. Więc jest to HDMI czy nie?

Dołączona grafika

W temacie: Płyta główna + zasilacz

31 12 2008 - 20:17

Facet, do takiego zestawu zasilacz za 400zł ? ;) Masz jakąś inna grafike niż tą zintegrowaną na płycie ? Jeżeli nie to starczy tutaj zasilacz Modecom MC-350.

Generalnie chodzi o to żeby uciągnął athlona 64x2 6000+, GEIL(1066) 2x 1024MB DDR2, i WDC 250GB. Nie wiem jaka moc będzie dokładnie wymagana. A grafy narazie nie kupuje bo nie mam za dużo kasy, a gf8 w mainboardzie w zupełności (jak na razie) wystarczy. Powiedz jakiej mocy zasilacz będzie najlepszy, tak żeby miał jeszcze troche mocy na ewentualną rozbudowe np. więcej ramu, phenoma, gf9600gt.

W temacie: Wymiana Procesora i Karty Graficznej

02 12 2008 - 15:35

No dobra. mam do wydania 1500 zł. Co założyć żeby się zmieścić w tej cenie i abym nie musiał tego sprzętu wymieniać za pół roku czy rok. Coś bardzo optymalnego np do złożonych animacji flash, rozbudowanych obiektów w 3ds max oraz gier typu Gothic III. Aha i powiedzcie, wiele o tym czytałem ale... Co jest lepsze? AMD czy Intel? Bo jak już wspomniałem czytałem o tym, ale mówią że oni są narazie na równi. Zalećcie coś co nie zastąpi grzejnika, a będzie bardzo efektywne i jednocześnie wydajne. Co do hałasu... Nie przeszkadza mi on za bardzo ale żeby też komputer nie chodził jak kombajn bo to już nie jest przyjemne zwłaszcza jak trzeba się skupić na czymś bardziej. Nie wiem czemu, ale moja podświadomość mówi mi żebym wybrał AMD. Więc czekam na propozycje. Zestaw nie musi zawierać napędu, gdyż mogę przepiąć ze starego, jego kolor jest biały więc czarna obudowa chyba nie będzie najlepiej pasowała. W każdym razie. Wy tu jesteście ekspertami więc proszę o dobre rady. Cena do 1500zł. Pozdrawiam.

W temacie: Wymiana Procesora i Karty Graficznej

01 12 2008 - 22:28

z tymi 3000 to bylo tylko zalozenie... a co do monitora, to dosc stary 17cal. ale moze w styczniu jak mój tata kupi sobie TV 42 cale to mi da 22 samsunga. a wracając, dlaczego uważasz ten zestaw za zły? procesor 1 z najnowszych, grafika też dobra, mnie nie chodzi o kompa co by przetwarzał filmy NASI'E tylko taki który by płynnie (jakieś 80fps) chodził w grze star wars jk3, i mocnego procka żeby nie było takich głupich lagów jak hostuje ja serwer że nic nie robie a tu serwer ma 10 sekundowego laga. TO NIE JEST WINA INTERNETU TYLKO PROCESORA!. a chcę kupić już kompa na jakiś czas żeby nie zmieniać w nim części co pół roku. Więc wg. mnie GF9600GT i Phenom 4 rdzenie wydaje się być optymalny. Obudowa ta którą podałem mi sie podoba. a tak wracając, jak bym się już zdecydował na moją wersję, to jakiego mainboarda kupic? Ma byc pod socketa mojego phenoma to wiem, ma mieć gniazdo PCI-Express 2.0. ale jaki model? poradźcie