Skocz do zawartości


marekmaz

Rejestracja: 25 mar 2008
OFFLINE Ostatnio: 30 03 2008 10:20
-----

Moje posty

W temacie: Problem z aktualizacjami

30 03 2008 - 10:20

Nawet przy Winie nieoryginalnym podczas pobierania aktualizacji nic takiego się nie dzieje! Co najwyżej wyskoczy komunikat o tym, że jest nieoryginalny (zabezpieczenie Genuie, które zresztą łatwo ominąć) i nie zainstaluje aktualizacji.
Nie rozumiem tylko, po co potrzebna przeglądarka do instalacji aktualizacji? Pewno robisz to ręcznie. Spróbuj poza przeglądarką - włącz aktualizację automatyczną i wtedy napisz, czy zainstalowało.



Witam,
Mam ten sam problem co opisywany.
zawsze miałem (mam nadal) pobieranie automatyczne "powiadom mnie ani nie pobieraj, ani nie instaluj..." - zawsze wszystko było ok

Pozdrawiam

W temacie: Prezentacje w Power Point otwierają się na pasku zadań, zamiast na całym ekr...

26 03 2008 - 12:49

A inne programy Pakietu Biurowego?...Uruchamiaja sie normalnie?Jezeli nie to zrób reinstall..Myślę jednak,że będzie on potrzebny tak czy siak:)

P.S Jednak przy instalacji z tego co pamiętam możesz wybrac programy które mają zostać zainstalowane,zaznacz ppoint i instaluj :sciana:

pozdrawiam



Inne programy działają OK.

re-instl także był robiony - i bez pozytywnego rezultatu

Pozdraw.

W temacie: Prezentacje w Power Point otwierają się na pasku zadań, zamiast na całym ekr...

26 03 2008 - 10:04

Ale możesz zmaksymalizować okno?...Opisz dokładnie Problem



Witam,
Właśnie, że nie mogę nic zrobić. Zamykam to okno poprzez manadzera zadań - aplikacje

Pozdr