Skocz do zawartości


Zdjęcie

maps.google


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 jan48

jan48

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 19 03 2007 - 15:20

zwracam się do szanownego Forum z prośbą o pomoc, chodzi o mapę na maps.google.com, otóż ani na Operze ani na IE nie mogę wyświetlić mapy, strony ładują się a mapa nie, jest tylko Loading... i to wszystko, na kompie zainstalowany jest Windows XP Professional, mam zainstalowane: directx, java, flash player. Kombinowałem w ustawieniach Opery, był moment że mapa ładowała się normalnie, nie wiem czy to było tego efektem, lecz tego samego dnia znów przestała się ładować. Będę wdzięczny za pomoc, proszę o w miarę "prostą" terminologię, nie jestem z branży.

  • 0

#2 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 19 03 2007 - 19:42

Długo czekałeś na to wczytywanie? I jeszcze tak z ciekawości zapytam:

otóż ani na Operze ani na IE nie mogę wyświetlić mapy


a na Firefoxie? :rolleyes:

  • 0

#3 jan48

jan48

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 19 03 2007 - 21:00

Długo czekałeś na to wczytywanie? I jeszcze tak z ciekawości zapytam:
a na Firefoxie? :rolleyes:

jeśli chodzi o wczytywanie strony to jest natychmiastowa, jak mapa ładowała się to też to odbywało się natychmiastowo, jak wspomniałem, w tej chwili strona się ładuje natychmiastowo, a mapa wogóle, Firefoxa zaraz zainstaluję i zobaczę

jeśli chodzi o wczytywanie strony to jest natychmiastowa, jak mapa ładowała się to też to odbywało się natychmiastowo, jak wspomniałem, w tej chwili strona się ładuje natychmiastowo, a mapa wogóle, Firefoxa zaraz zainstaluję i zobaczę

a na Firefoxie chodzi, co to za cuda ?!?, co ma Firefox czego nie ma Opera i IE ?
  • 0

#4 Trivelt

Trivelt

    Unix fan

  • 406 postów

Napisano 19 03 2007 - 22:10

a na Firefoxie chodzi, co to za cuda ?!?, co ma Firefox czego nie ma Opera i IE ?


Na to pytanie Ci nie odpowiem ale miło mi że przynajmniej na FF możesz zobaczyć tą mapę. Przynajmniej widać która przeglądarka jest najlepsza :rolleyes:
  • 0

#5 jan48

jan48

    Obserwator

  • 5 postów

Napisano 19 03 2007 - 23:17

Na to pytanie Ci nie odpowiem ale miło mi że przynajmniej na FF możesz zobaczyć tą mapę. Przynajmniej widać która przeglądarka jest najlepsza :rolleyes:

dzięki za wsparcie, problem z głowy, pozdrawiam, przy okazji, nie widzę na niej funkcji poczty tak jak to jest na Operze, co jest przydatne, gdyż bez otwierania jej ma się podgląd na treść, nie trzeba jak na wp otwierać jej

  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych