Skocz do zawartości


manfi

Rejestracja: 03 gru 2008
OFFLINE Ostatnio: 03 12 2008 20:35
-----

Moje posty

W temacie: Problem z inst. XP, nie można zabootować płyty pod sformatownym dyskiem

03 12 2008 - 20:36

Możesz PM lub tym


Interfejs i układ graficzny wygląda identycznie jak w PM :)

Dzięki po powrocie do domu biorę się za to więc jeśli ktoś mógłby mi wtedy pomóc "on-line" byłbym wdzięczny godz podana wyzej

Ale pierwsze co zrobię to wezmę od kogoś inną płytkę z Windą bo może problem leży po stronie płyty różnie to bywa

Pozdrawiam

Z pozoru trudne problemy mają błache rozwiązania ...

Włożyłem inną płytę z Windą i wszystko ruszyło jak należy

Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

W temacie: Problem z inst. XP, nie można zabootować płyty pod sformatownym dyskiem

03 12 2008 - 12:41

W takim razie nadzieja w PM, jak wrócę do domu wezmę się za to czyli tak około 16-17

Do tej godziny zawieszenie broni :) , no chyba ze ktoś ma inny pomysł to chętnie się zapoznam , pierwszy raz spotykam się z czymś takim więc każde rozwiązanie pozwala się czegoś nauczyć :)

Do 17- ej ( wrzuce sreen zanim zrobię cokolwiek w PM )

W temacie: Problem z inst. XP, nie można zabootować płyty pod sformatownym dyskiem

03 12 2008 - 12:29

Więc sprawa wygląda tak że mam 3 czyste partycje na żadnej z nich nie mam systemu , więc czy jeśli podłącze ten dysk do swojego PC i tam programem PM wywalę wszystkie partycję nic nie sformatuję zostawię surowy obszar dysku ... To czy po podłączeniu surowego dysku do feralnego kompa z powrotem płyta z systemem się zabootuje ?

Jestem teraz w pracy ale po powrocie do domu wrzucę screen z PM z widocznymi partycjami , wolę poradzić się doświadczonych userów niż coś spaprać

Dziękuję za odzew pozdrawiam