Skocz do zawartości


mamproblem1234

Rejestracja: 15 mar 2016
OFFLINE Ostatnio: 29 03 2016 23:12
-----

Moje tematy

Historia pobierania

26 03 2016 - 11:19

Witam, mój problem polega na...nie wiem jak to nazwać, może "obcięciu" historii pobierania? Otóż mam ściągnięte na prawdę dużo zdjęć z fejsa itd. i jestem pewien, że ściągałem pliki nawet z 1.5 roku temu, ale historia mojego pobierania pokazuje mi najdalej do początku lipca ubiegłego roku. I tu mój problem, bo potrzebuje historii plików, które ściągałem jeszcze wcześniej, ale tak jak powiedziałem, historia tak jakby mi zaczęła ucinać tą historię, kasować jej nie kasowałem więc ta historia musi gdzieś w plikach być. Od razu zaznaczę, że jak wchodziłem w folder Mozilli na Dysku C to nie mogłem znaleźć takich plików jak downloads.rdf czy downloads.sqlite. Ktoś ma pomysł jak się dostać do całości historii pobierania?

 

P.S Moja przeglądarka to Mozilla Firefox


Kosz innego użytkownika

19 03 2016 - 16:46

Witam.
Problem polega na tym, że z pewnością mam zawalony kosz na innym koncie. I tutaj problem, bo to konto jest tak jakby nieaktywne(czyli nie można w nie normalnie wejść), ale jest na dysku C wraz w wszystkimi plikami(w tym z koszem). I w tym właśnie profilu nie mogę znaleźć kosza, a chciałbym pousuwać stamtąd pliki, ma ktoś pomysł jak się dostać do tego kosza? Mam Windows Vista jak coś.


Problem z rejestrem i kontem

15 03 2016 - 19:46

Witam, jestem nowy na forum i od razu mówię, że na komputerach też nie bardzo się znam.

Na wstępie powiem, że mam windows Vista.

Problem polega na tym, że po zalogowaniu na konto użytkownika dostałem powiadomienie "

Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się. Nie można załadować profilu użytkownika.". Okej, już kiedyś to miałem i zadziałało, więc zrobiłem kopię rejestru(tylko Profile List) i zrestartowałem komputer w trybie awaryjnym i zaraz po wejściu w konto administratora wpisałem "regedit" i usunąłem końcówkę ".bak" z konta administratora(kiedyś zadziałało kilka razy) i przy okazji musiałem zmienić końcówkę na inną liczbę po już taka była i znów zrobiłem restart. Wchodzę po restarcie na konto, a tu zdziwienie, bo trwa przygotowywanie pulpitu i patrzę, nie mam na swoim głównym koncie żadnych plików! Wprowadziłem ponownie zapisaną kpię rejestru, ale dalej to samo, tworzy się nowy pulpit na głównym koncie i nie mam tam plików. Ale jest pewna rzecz, w Dysku C to moje główne konto jest i są tam wszystkie pliki, od pobierania, przez dokumenty, są wszystkie. Więc znów włączam "regedit" i patrzę, a tam są moje 2 główne konta, jeden nowy(ten bez plików) z rozszerzeniem ".bak" i ten stary co końcówkę liczb zmieniłem wcześniej. I tu problem, mam ta kpię rejestru itd. ale co robić? Niby na Dysku C są wszystkie pliki, ale to tak jakby nowe konto się utworzyło na miejsce tamtego, ale jak już mówiłem tamte pliki są na Dysku C. Jet jakaś możliwość żebym mógł przywrócić sobie to stare konto albo chociaż wszystkie dane zimportować do nowego? Pal licho z plikami, ale najbardziej chodzi mi o historię przeglądania na Mozilli, której potrzebuje, a której nie ma na tym nowym/starym koncie :/ Można jakoś ukatywnić to konto lub odzyskać historię z mozilli(nie kasowałem jej)?